Zajímavosti

2 praktické služby, které vám ušetří spoustu času

Čas je jedním z největších nepřátel podnikatelské veřejnosti (tím dalším je nedostatek kapitálu, ale o tom zase jindy) a i vy určitě nepohrdnete několika tipy, díky kterým spoustu času ušetříte. Využíváte-li k hledání informací internet, měli byste si do záložek přidat další dva weby, které využijete vždy, když budete hledat telefonní číslo na pevnou linku a nebo informace o majiteli pozemku, na který máte zálusk.

Tištěný telefonní seznam je přežitek

Doby, kdy většina z nás využívala pevnou linku, jsou ty tam. Mobilní telefony pevné linky vytlačily do ústraní, ale i tak nám čas od času nezbude, než se na některou z nich dovolat. Nemáte-li po ruce telefonní seznam, vyhledejte si číslo na internetu. Všechna čísla na pevné linky jsou na webu dostupné a nechybí ani seznam mobilních čísel, jejichž majitelé dali souhlas se zveřejněním. Podrobný postup, díky kterému číslo bez problémů vyhledáte, najdete na webových stránkách www.seznam-telefonni.cz. A kromě jiného také informace o předvolbách a další údaje, které by vás mohly zajímat.

Ušetřete si cestu na katastr

Neméně praktické informace získáte i na webu www.nemovitosti-nahlizeni-katastr.cz. Prozradí vám jak na nahlížení do katastru nemovitostí, aniž byste museli navštívit katastrální úřad. Potřebujete-li si prohlédnout katastrální mapy a zjistit údaje o vlastnících, určitě se vám budou informace hodit. Katastr nemovitostí nahlížení sice nepatří mezi služby, které většina z nás využívá každý den, ale pro realitní kanceláře a makléře je nedocenitelná. A pro jednotlice, kteří uvažují o koupi parcely, také. Skutečně není důvod ztrácet čas cestou na katastr, když jsou informace dostupné online…

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.