Marketing

7 hlavních výhod PPC reklamy aneb Proč spustit kampaň ještě dnes?

Snad největší přínos PPC (pay per click) reklamy jsme vypíchli v nadpisu. Pokud jste právě dokončili nový online projekt a nechcete čekat, až ho vyhledávače zaindexují a pošlou k vám první návštěvníky, zapněte si PPC kampaň a začněte vydělávat ještě dnes. V praxi však samozřejmě nejde jen o možnost okamžitého spuštění – nabízí se mnoho dalších výhod. Ty největší najdete v tomto článku.

1. Přesné cílení

Správně nastavená kampaň na váš web přivede návštěvníky, kteří mají zájem o vaše služby nebo zboží. Případně ty, u nichž je vysoká pravděpodobnost, že se jim vaše nabídka zalíbí. A samozřejmě můžete cílit lokálně, ale také na zahraničí.

2. Výhodná cena

Platíte pouze za uživatele, které vaše nabídka zaujala. Odborníci z PPC Profits z pobočky PPC reklamy Ostrava potvrzují, že právě proto je tato forma reklamy jedním z top nástrojů na rychlé zvýšení obratu a zisku.

3. Efektivita

Nemusíte se zdržovat uživateli, kteří na váš web zabloudili. Poměr cena/výkon je v případě PPC reklamy vynikající.

4. Flexibilita

Trh se mění, ale není problém kampaň okamžitě předělat podle aktuálního dění. Kdykoliv ji stopnete, upravíte a opět spustíte.

5. Možnost přesného měření

Kvantifikace úspěšnosti a vyhodnocení přínosu kampaně je snadné. Přesně se dozvíte, zda se vám investice vrátila, případně proč byla kampaň neúspěšná – a podle toho ji napříště doladíte.

6. Není agresivní

Uživatelé nemají agresivní reklamu příliš v lásce. V krajním případě může dokonce poškodit brand. PPC reklama je v tomto směru mnohem šetrnější – neobtěžuje, ale přesto má velký potenciál zaujmout.

7. Není riziková pro web

Špatně provedená optimalizace může web doslova pohřbít. U PPC reklamy penalizace ze strany vyhledávače nehrozí.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že většina uvedených výhod jde ruku v ruce se schopnostmi člověka, který se o PPC kampaň stará. Chcete-li mít jistotu, že z ní dostanete maximum, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a zároveň chápe business klientů v souvislostech. Třeba na PPC Profits – full service agenturu tvořící reklamy napříč Google Ads, Sklik a Etarget. Stačí kontaktovat nejbližší pobočku (např. Ostrava PPC reklamy) a vaše internetové podnikání může začít naplno.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.