Podnikání

Advokátní kancelář JUDr. Koschina: Řešení v oblasti práva, daní a účenictví

Služby dobrého advokáta jsou mnohdy k nezaplacení. A co teprve služby od uznávaného odborníka, jakým JUDr. Zdeněk Kryštof Koschin bezesporu je? Pokud zrovna hledáte advokátní kancelář, která se postará o vaší právní, účetní či daňovou agendu, jste na správné adrese. Pro JUDr. Koschina bylo studium práv logickým krokem, kterým navázal na rodinou tradici. Patří k vyhlášeným pražským advokátům a klientům garantuje svědomitý přístup. Pražská advokátní kancelář nabízí široké spektrum služeb nejen pro podnikatele.

Do situace, kdy je zapotřebí kvalifikované právní rady, se může dostat kdokoliv. V případě advokátní kanceláře JUDr. Zdeňka Koschina však nemusí jít pouze o jednorázovou konzultaci, ale také o dlouhodobou spolupráci. Svým klientům pomáhá napříč mnoha oblastmi práva, s vedením účetnictví a daňovým poradenstvím.

JUDr. Zdeněk Koschin poskytuje právní, účetní a daňové služby společně s odborníky z řad daňových konzultantů, které ve své advokátní kanceláři zaměstnává. Na svém webu uvádí, že se na něj mohou klienti obrátit při řešení jakýchkoliv daňových či účetních problémů, především pak těch, které jsou úzce spjaty s podnikatelskou činností. Zaměstnankyně se starají o agendy hmotně (skutečným výkonem), doktor Koschin zabezpečuje procesní fázi – zastupuje klienty při jednání s úřady a orgány veřejné správy.

V rámci právních a daňových služeb se advokátní kancelář Praha zabývá ústavním, obchodním, občanským, trestním, rodinným, správním, pracovním, daňovým právem. Účetní služby zahrnují kompletní vedení agendy účetnictví i daňové evidence, poradenství a expertízy, optimalizaci daňového zatížení, průběžný daňový dohled a další služby, jejichž nedílnou součástí je i kompletní soubor činností v oblasti personalistiky a zpracování mezd.

Chcete se o advokátní kanceláři JUDr. Zdeňka Koschina dozvědět více? Zamiřte na www.koschin.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.