Marketing

Affiliate program, který má budoucnost: Propagujte audioknihy!

Hledáte způsob, jak zvýšit svůj příjem? Zkoušeli jste spoustu affiliate programů, ale u žádného jste nezaznamenali zajímavé množství konverzí? Možná jste si jen vybrali špatný partnerský program. Dnes vám představíme affiliate společnosti Progres Guru, která se specializuje na audioknihy.

Obliba audioknih stále stoupá a pro zapojení do provizního programu je ideální doba. Pro klienty jsou audioknihy atraktivní, protože:

  • šetří jejich čas
  • umožňují jim skloubit několik aktivit najednou
  • mohou mít své oblíbené publikace neustále u sebe (v mp3 přehrávači, mobilu atd.)
  • jsou jedinou možností studia pro zrakově postižené osoby

ProgresGuru má v nabídce motivační knihy a knihy o osobním rozvoji, které se velmi dobře prodávají. Za zmínku stojí především tituly od Leo Babauty a Richarda Dennyho.

A proč byste se měli mezi partnery zařadit vy?

Důvod je prostý, audioknihy nejsou krátkodobý trend, kterému za pár měsíců odzvoní. Je pravděpodobné, že o ně v budoucnu zájem výrazně zvedne a již nyní je vyhledávanost klíčového slova „audioknihy“ na Seznamu na 1500 dotazech za měsíc. Rozšířená klíčová slova představují další tisíce potenciálních klientů a je jen na vás, s jakou vervou se pustíte do propagace. Podle nás si může mírně pokročilý affiliate partner vydělat několik tisíc měsíčně.

Vraťme se však k podmínkám affiliate programu jako takového. ProgresGuru nabízí 20 % provizi z uskutečněných objednávek a 20 % z každé objednávky, která se uskuteční prostřednictvím vámi přivedeného subpartnera. Poté, co se registrujete, obdržíte motivační stokorunu a jakmile výše provize dosáhne 500 Kč, budete si moc vydělané peníze vyplatit. Platnost cookies je 45 dní.

Další informace o partnerském programu najdete zde.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.