Podnikání

Balení a kompletace zboží již nemusíte řešit. Outsourcujte!

Outsourcing je cesta, která může urychlit růst vašeho byzynsu a snížit vaše výdaje na nezbytné minimum. Pokud se navíc obrátíte na odborníky s letitými zkušenostmi a moderním technickým zázemím, rozhodně nebudete litovat. V případě balení a kompletace zboží můžete využívat služby firmy PROBAL KLADNO a.s. Jaké konkrétní výhody vám spolupráce s kladenskou společností přinese?

PROBAL KLADNO zajišťuje komplexní služby v oblasti balení výrobků včetně kompletace a realizace reklamní kampaně, a to vlastních manipulačních a skladovacích prostorách o velikosti 5 000 metrů čtverečních.

Díky tomu, že ve jádro společnosti tvoří více než 60 % zaměstnanců se zdravotním postižením, má firma statut chráněné dílny. I to je jeden z důvodů, proč je spolupráce pro spoustu klientů zajímavá. Zaměstnáváte-li více než 25 zaměstnanců, můžete povinnost dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, §81 splnit odběrem výrobků a služeb. Dalším důvodem je špičková kvalita, odbornost a ucelená nabídka služeb.

Co konkrétně PROBAL KLADNO nabízí?

Skinování – jedná se o levnější a ekologičtější variantu k blistrování. Podstatou této metody balení je přitavení výrobku fólií ke kartonu, kdy fólie plně kopíruje tvar výrobku.

Zatavování – tento způsob balení nachází v souvislosti s širokým spektrem produktů – potravinářským, drogistickým, kosmetickým i jiným zbožím. Jedná se o zatavování do fólií smrštitelných teplem.

Zavařování do PE a PP sáčků – využívá se při balení zboží, které je náchylné na teplo a mohlo by se při procesu zatavování poškodit.

V portfoliu služeb nechybí ani manuální polepování a etiketování, vkládání manuálů, výroba etiket a čárových kódů, kompletace prodejních stojanů a výrobků různého charakteru, zatavování a balení tiskovin a v neposlední řadě marketingová propagace.

Chcete se o PROBAL KLADNO dozvědět více? Veškeré informace najdete na www.probal.kladno.cz.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.