Podnikání

Balení a kompletace zboží již nemusíte řešit. Outsourcujte!

Outsourcing je cesta, která může urychlit růst vašeho byzynsu a snížit vaše výdaje na nezbytné minimum. Pokud se navíc obrátíte na odborníky s letitými zkušenostmi a moderním technickým zázemím, rozhodně nebudete litovat. V případě balení a kompletace zboží můžete využívat služby firmy PROBAL KLADNO a.s. Jaké konkrétní výhody vám spolupráce s kladenskou společností přinese?

PROBAL KLADNO zajišťuje komplexní služby v oblasti balení výrobků včetně kompletace a realizace reklamní kampaně, a to vlastních manipulačních a skladovacích prostorách o velikosti 5 000 metrů čtverečních.

Díky tomu, že ve jádro společnosti tvoří více než 60 % zaměstnanců se zdravotním postižením, má firma statut chráněné dílny. I to je jeden z důvodů, proč je spolupráce pro spoustu klientů zajímavá. Zaměstnáváte-li více než 25 zaměstnanců, můžete povinnost dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, §81 splnit odběrem výrobků a služeb. Dalším důvodem je špičková kvalita, odbornost a ucelená nabídka služeb.

Co konkrétně PROBAL KLADNO nabízí?

Skinování – jedná se o levnější a ekologičtější variantu k blistrování. Podstatou této metody balení je přitavení výrobku fólií ke kartonu, kdy fólie plně kopíruje tvar výrobku.

Zatavování – tento způsob balení nachází v souvislosti s širokým spektrem produktů – potravinářským, drogistickým, kosmetickým i jiným zbožím. Jedná se o zatavování do fólií smrštitelných teplem.

Zavařování do PE a PP sáčků – využívá se při balení zboží, které je náchylné na teplo a mohlo by se při procesu zatavování poškodit.

V portfoliu služeb nechybí ani manuální polepování a etiketování, vkládání manuálů, výroba etiket a čárových kódů, kompletace prodejních stojanů a výrobků různého charakteru, zatavování a balení tiskovin a v neposlední řadě marketingová propagace.

Chcete se o PROBAL KLADNO dozvědět více? Veškeré informace najdete na www.probal.kladno.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.