Finance

Binární opce: Finanční deriváty, se kterými může obchodovat každý

S podkladovými aktivy (akcie, komodity…) může obchodovat opravdu každý, dokonce i vy. Představte si, jak vyděláváte z pohodlí domova a věnujete se něčemu, co vás skutečně baví. Přesně tak totiž vypadá den mnoha úspěšných obchodníků s binárními opcemi – zjednodušenými finančními deriváty, pro které je typická přehlednost a jednoduchost.

Princip obchodování s binárními opcemi je prostý

Zapomeňte na komplikovaná schémata obchodování na finančních trzích. Obchodování s binárními opcemi je velmi snadné. V podstatě jde jen o správnou předpověď budoucí ceny vybraného aktiva. Zvolíte, jakým směrem se pohne cena za určitý časový úsek (minuty, hodiny, dny, týdny…) a v případě správné předpovědi získáte zisk v řádu až stovek procent.

Zdá se vám tento způsob výdělku až příliš snadný? Pozor – binární opce fungují na jednoduchém principu, ale správný odhad vývoje ceny aktiva již záleží na vašich zkušenostech. Člověk bez základního povědomí o finančních trzích může velmi rychle přijít o celý vklad.

Kde se s binárními opcemi obchoduje?

Obchodování s binárními opcemi probíhá všude. Můžete vydělávat v obývacím pokoji a když na to přijde, tak třeba i na lehátku u bazénu. Budete potřebovat pouze zařízení s přístupem na internet a speciální softwarovou platformu, kterou zdarma poskytují brokeři.

Výběr brokera nepodceňujte a pro lepší orientaci si vyberete někoho, kdo vám umožní rozjet binární opce v češtině. Dejte na dobré reference a renomé, které si broker během několikaleté působnosti získal. A zaměřte se také na vstupní benefity. Například broker TopOption nabízí bonus 100 dolarů na první vklad.

Tip na závěr: Předtím, než začnete obchodovat s binárními opcemi „na ostro“, si vyzkoušejte simulaci na demo účtu. Solidní brokeři obchodování nanečisto umožňují a potenciální obchodníci si tak mohou vyzkoušet, jak systém funguje.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.