Podnikání

Čas jsou peníze. Začněte podnikat rychle a efektivně!

Ostřílený byznysman moc dobře ví, že ztratit spoustu času znamená přijít o zajímavý výdělek. A právě proto je stále oblíbenější zakládání firem na klíč a koupě tzv. ready made společností. Pokud si pohráváte s myšlenkou na start nového podnikání pod hlavičkou s.r.o., možná by nebylo od věci zvážit právě tyto možnosti. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas a nervy vyřizováním nezbytné administrativy, přenechte to na odbornících. Zajímají vás podrobnosti?

Založení s.r.o. je zdlouhavé. Chcete podnikat okamžitě?

Jak dlouho trvá založení s.r.o. svépomocí? Nechceme vás odradit, ale v současné době je založení společnosti stále poměrně zdlouhavé. Dokonce až pětkrát delší než v zahraničí. Budete muset podstoupit množství administrativních úkonů, které vám zaberou zhruba pětadvacet dní. A to je jeden z hlavních důvodů, proč je výhodnější nastartovat podnikání pomocí specializované firmy.

Necháte-li si založit firmu na míru, budete moct podnikat do cca dvou týdnů. Nebudete riskovat neúspěšný zápis do rejstříků z důvodu nedodržení postupu a vše proběhne naprosto hladce.

Ale co když chcete podnikat ještě rychleji? I to je možné, pokud bude vaše nová společnost ready made. Tedy již fungující a zapsaná v obchodním rejstříku.

Ready made firmy mají splacený základní kapitál a během své existence nevykonávaly žádnou obchodní aktivitu. Nemají tedy žádné závazky ani pohledávky. V rámci převodu lze změnit název a sídlo společnosti, jednatele a společníky a samozřejmě i předmět činnosti.

Jak je to s firmou na Slovensku?

Máte-li v plánu podnikat na Slovensku, pak se vám bude asistence odborníků hodit ještě víc. Slovenská legislativa je přeci jen trochu jiná než ta naše a podrobnější studium by vám zabralo spoustu času. Chcete-li se dozvědět další podrobnosti, navštivte prezentaci společnosti Company Consulting s.r.o. na www.copanyconsulting.sk. Společnost nabízí komplexní služby, které spočívají nejen v zakládání a prodeji společností, ale také zřízení virtuálních kanceláří na těchto adresách v Bratislavě:

  • Osadná ulice
  • Vyšehradská ulice
  • komplex Vienna Gate, Kopčianská ulice
  • Klincová ulice
  • Konventná ulice
  • Michalská ulice

Nejlevnější virtuální sídlo v Bratislavě je k mání již od 11 € za měsíc. Samozřejmostí je přeposílání pošty a další související služby.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.