Finance

Čelíte finančním problémům a nikdo vám nechce půjčit?

Podnikání je často řehole a vůbec nejhorší pozici mají podnikatelé, kteří se v byznysu nepohybují dost dlouho na to, aby mohli využívat provozní úvěry. Dostane-li se do finančních problémů, může jeho podnikání velmi rychle skončit. Často dokonce nejde o chybu podnikatele, ale o druhotnou platební neschopnost. Pokud se s podobným problémem potýkáte i vy, máme pro vás řešení.

Banky se k novopečeným podnikatelům staví vesměs odmítavě a nepůjčí jim nic, případně velmi málo. O operativním přístupu nemůže být řeč, vyřízení bankovního úvěru pro podnikatele je kolikrát utrpením. Co se týče nebankovního sektoru, je na tom podobně. Solidní nebankovní věřitelé se do úvěrů nehrnou a ti, jejichž praktiky jsou na hranici morálky a lichvy, rozhodně nejsou řešením.

Zůstává nám stará dobrá zastavárna. Ano čtete dobře, ale přesto máme na mysli jinou službu, než tu, kterou nabízí zapadlé krámky plné kradené elektroniky. Zástavy.cz představují moderní a výhodný způsob, jak se dostat okamžitě k hotovosti. Online zastavárna Praha má v nabídce zástavu automobilů, šperků, drahých kovů i nemovitostí.

Celá transakce probíhá velmi rychle a zastavárna Praha vám vyplatí až 70 % tržní ceny. Zastavený automobil budete moct po dohodě i nadále využívat a pokud se vám nepodaří kteroukoliv ze zastavených věcí splatit včas, můžete si za předem stanovený poplatek dobu splatnosti prodloužit.

Zajímavý je i výkup luxusních vozidel a dalších hodnotných artiklů, který je ještě výhodnější než samotná zástava. Disponujete-li něčím, co už v budoucnu nebudete potřebovat, můžete to okamžitě vyměnit za hotovost. A vaše firma si může oddechnout… Více na zástavy.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.