Finance

Cena povinného ručení vzrostla, ale vy za něj můžete ušetřit až 70 %!

Početná flotila automobilů jde ruku v ruce nejen s náročnější údržbou, ale také vyššími provozními náklady. Ty nezahrnují pouze pohonné hmoty a občasnou výměnu opotřebených dílů, ale samozřejmě i povinné ručení. V případě vozidel s vyšším objemem motoru jde pojistné do poměrně vysokých čísel a jediným způsobem, jak náklady snížit, je vyhledat výhodnější pojistku. A vzhledem k pestré nabídce by to neměl být problém. Prozradíme vám, jak na to.

Poslední kvartál roku 2012 a počátek roku letošního se navíc nese v duchu zdražování. Některé pojišťovny zdražily nabízené povinné ručení i o několik desítek procent a patříte-li mezi klienty, kteří nárůst cen pocítili, nečekejte ani minutu a najděte si vhodnou alternativu.

Předpokládáme, že nemáte čas na manuální srovnávání všech dostupných produktů a díky existenci online porovnání ani nebudete muset. Povinné ručení porovnání vám ušetří nejen spoustu času a peněz, ale navíc se vyhnete riziku, že během výpočtu uděláte chybu. Aplikace pracuje s aktuálními daty a na základě vámi zadaných údajů obratem vypočítá možnou úsporu. Ta může činit až 70 % – svépomocí tak vysokou slevu u pojišťovny nikdy nevyjednáte.

Povinné ručení kalkulačka na srovnávacím portálu www.ceskepojisteni.cz pracuje s nabídkami od dvanácti českých pojišťoven a rozhodnete-li se pro přechod k některé z nich, počítejte s perfektním zákaznickým servisem. Pojistná smlouva a dočasná zelená karta vám dorazí na mail, při čemž u některých pojišťoven pojistka nabude platnosti i v případě, že platbu uskutečníte až do 15ti dnů od počátku smlouvy.

Na webu mimo jiné najdete i komplexní informace o povinném ručení jako takovém a rady, jak se zachovat v případě nehody. Nezapomeňte na to, že za škodu způsobenou nepojištěným vozidlem zodpovídáte vy a navíc vám ČKP penále za každý den, kdy vozidlo nebylo pojištěno. Pohráváte-li si s myšlenkou, že ušetříte tím, že povinné ručení nezaplatíte, raději od ní upusťte a sjednejte si pojistku za zvýhodněných podmínek.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.