Zajímavosti

Chcete se zbavit bolesti zad? Pořiďte si kancelářskou židli, která vás bude masírovat!

Celodenní práce v kanceláři je dřina a to jak po psychické, tak i po fyzické stránce. Ten, kdo sedavé zaměstnání nikdy neměl, možná namítne, že se lidé v kanceláři nenadřou, ale opak je pravdou. Drtivá většina lidí, kteří tráví každý den mnoho hodin na nevhodné kancelářské židli, trpí bolestmi zad a páteře. Patříte-li mezi ně i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud jste si své zdravotní komplikace zvykli řešit návštěvou maséra, pozvěte si ho k sobě do kanceláře či pracovny natrvalo. Představujeme vám kancelářské křeslo s masážní funkcí!

Kancelářské křeslo s masáží s modelovým označením OC 1 nás zaujalo na první pohled. Patří mezi kancelářské židle, které se chlubí luxusním designem a v kanceláři vám rozhodně ostudu neudělá. Právě naopak, bude reprezentovat váš vytříbený vkus a zapůsobí na vaše obchodní partnery.

Ale teď vážně. Kancelářská židle byla navržena tak, aby vám v kanceláři dělala perfektní službu. V útrobách se skrývá mechanismus, který v průběhu hloubkové masáže vykonává pohyb dovnitř těla. Tedy to, co zvládají mnohem dražší masážní křesla, ale i navzdory zachováním kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti. Musíte uznat, že klasické robustní masážní křeslo není do kanceláře dvakrát ideální…

Masážní kancelářská židle vám provede akupresurní masáž krku, simulaci masáže prsty v oblasti ramen a krku (uleví horní části zad) a podpoří funkci vnitřních orgánů (především ledvin). Mechanismus v sedáku zvládá kombinovanou vibrační a vzduchovou masáž, která aktivuje akupunkturní body, zatímco vaše záda podstoupí vzduchovou masáž. Výšku židle si můžete nastavit dle libosti a to včetně nastavení do „kolébky“ (Zero gravity – poloha, ve které nejsou záda téměř namáhána).

Ovládání je i přes množství funkcí jednoduché a intuitivní. Tak na co ještě čekáte? Na to, až budete muset kvůli bolestem na nemocenskou? Další informace najdete u specializovaného prodejce na masazni-kresla.cz. Relaxační křeslo si můžete vyzkoušet v showroomu na pražských Stodůlkách.

Kreslo do kancelare
Tenhle krasavec může při práci hýčkat i vaše záda.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.