Podnikání

Chytrý organizátor ví, že se bez identifikačních náramků neobejde

Jak se letos prodejci poprali s davy lidí čekajících na nový iPhone 6? Možná jste zaznamenali, že při každoročním uvádění nových modelů na trh se před prodejnami semele pořádný chaos. Letos tomu bylo jinak – spousta lidí si nový telefon objednala v předstihu a ti ostatní dostali identifikační náramky. Tito velmi praktičtí pomocníci by neměli chybět u žádné větší akce, kde pořadatelé očekávají větší počet účastníků. Zajímá vás, proč byste je měli využívat i vy?

Výhody identifikačních náramků

Identifikační náramky či pásky jsou v mnoha ohledech praktičtější než klasické papírové vstupenky, žetony apod. Díky unikátní koncovce se v případě odlepení znehodnotí tak, že už je nelze použít. Jsou nepřenosné a nestane se, že by si je účastníci akce mezi sebou předávali. Vy díky nim nepřijdete o zisk.

Další výhoda spočívá v jednoduchém rozlišení mezi různými typy účastníků – např. mezi běžnými a VIP, pořadateli atd. Pokud některý z návštěvníků opustí areál, organizátoři ho u vchodu při opakovaném vstupu rychle identifikují i bez nutnosti kontroly vstupenky.

Identifikační pásky se vyrábí v různých barvách a lze je opatřit potiskem (logo, nápis). Uplatní se na kterékoliv větší akci – od sportovního utkání až po koncerty nebo párty v klubu. Jsou cenově dostupné a přesto velmi efektivní.

Chcete si je objednat?

Organizátor, který má pod čepicí, se bez id náramků neobejde. Chcete-li, aby vaše příští akce probíhala hladce, poohlédněte se po páskách na www.id-naramky.cz. Jsou z materiálu TYVEK (je voděodolný) a mají 25 cm na délku a 2,5 cm na šířku. Na každé pásce je kontrolní ústřižek, na který si můžete nechat vytisknout unikátní číslo. To se vám bude hodit v případě, že se chystáte uspořádat tombolu nebo třeba nabízet uvítací drinky.

Prodejce odesílá identifikační náramky bezprostředně po potvrzení objednávky a doma je budete mít do druhého dne (necháte-li si je potisknout, pak za 1 – 2 dny). Alternativou je osobní vyzvednutí v kamenné pobočce na Praze 2.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.