Podnikání

Damco – mezinárodní dopravce č.1

Mezinárodní doprava zboží prožila v minulém století revoluci. To, co nám ještě před několika lety připadalo exotické a nedostupné, můžeme mít doma během několika málo dní. Technický pokrok se zkrátka v dopravě projevil zdaleka nejviditelněji a dává nám obrovské možnosti. Chcete-li však zboží dovážet nebo naopak exportovat co možná nejefektivněji, budete si muset vybrat spolehlivého partnera. Takového, který vám zaručí stabilně nízké ceny a zároveň zajistí veškeré související služby. Zkrátka někoho, kdo vám pomůže překonat všechny problémy, které mohou zboží putující přes půl světa potkat.

Mezi ty nejpovolanější patří společnost Damco, která je jedním z předních světových poskytovatelů spedičních a logistických služeb. Na trhu se pohybuje více než 20 let a spolupracuje nejen s největšími a nejvýznamnějšími společnostmi společnostmi světa, ale i menšími zákazníci, kteří vyžadují urgentní jednorázové služby.

Lodní přeprava stále hraje prim

Ukazatelem nejvyšší kvality je dlouhodobé zvyšování objemu nákladu. V roce 2010 společnost přepravila přes 3,5 milionu zásilek po silnicích, 75.000 zásilek vzduchem a více než 2,4 milionu námořních kontejnerů. Statistiky jsou jasným ukazatelem toho, že i námořní přeprava hraje stále významnou roli. V porovnání s ostatními formami je kontejnerová přeprava pomalejší (trvá přibližně 4-6 týdnů), ale stále nejvyužívanější.

Celnicí snadněji a rychleji

Damco je registrovaný celní deklarant a jako takový poskytuje komplexní celní služby. Díky zjednodušeným postupům vám pomůže proplout všemi variantami celních režimů a podle povahy zboží vás bude přímo nebo nepřímo zastupovat před celním úřadem. Všechny důležité informace o celních, ale i dalších službách najdete na webu damco.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.