Finance

Díky osobnímu bankrotu vám může být odpuštěno až 70 % dluhů!

Uvrtat se do dluhů není ani zdaleka tak složité, jako se z nich opět dostat. Můžete se to stát opravdu každému a mnohdy stačí jen málo. Rodinná krize nebo nečekaná výpověď v zaměstnání jsou jen špičkou ledovce. Pokud se v podobné situaci nacházíte právě teď, neschovávejte hlavu do písku a začněte jednat. Dluhy se totiž samy nevyřeší a nečinností je naopak prohloubíte. Jedním z efektivních řešení je oddlužení, díky kterému vám může stát odpustit až 70 % všech dluhů. Cesta k úspěchu je však poměrně náročná a budeme-li se o osobní bankrot ucházet svépomocí, pravděpodobně neuspějeme.

Neřešte své problémy sami a vyhledejte odbornou pomoc

Málokdo z nás se v jurisdikci (která se navíc neustále mění) orientuje natolik, aby byl schopen podat návrh na oddlužení tak, aby bylo vyslyšeno. Stačí nepatrná chyba a soud váš případ nekompromisně smete ze stolu. Mnohem jistější je odborná pomoc od někoho, kdo pomáhá lidem v těžké situaci již mnoho let a má s celým procesem bohaté zkušenosti. Jedním ze specialistů na oddlužení je i společnost Easyfin s.r.o., jejichž odborné služby využily stovky klientů. 99,7 % úspěšnost je pádným argumentem k tomu, abyste se k nim zařadili i vy.

Prvním krokem je konzultace (zdarma), v rámci které vám budou zodpovězeny všechny otázky a vyhodnoceny šance na úspěšný osobní bankrot. Dojdou-li odborníci z Easyfin k závěru, že je ve vaší situaci oddlužení neefektivní nebo nemáte šanci uspět, služby vám neposkytnou. I to je jeden z důvodů, proč se tato poradenská společnost řadí ke špičce ve svém oboru. Mnoho konkurenčních firem vám služby poskytne i tehdy, když na osobní bankrot nemáte nárok. Za svou „pomoc“ si samozřejmě řeknou o nemalou sumu. V případě Easyfin jde především o spokojeného klienta.

Služby, které může využít opravdu kdokoliv

Služby nevyužívají pouze klienti, kteří hledají osobní bankrot Brno, ale i lidé ze všech dalších koutů republiky. Máte-li ve svém okolí příslušníka jiného státu, který má v ČR dluhy, můžete mu Easyfin s klidem doporučit. Kontaktní údaje a důležité informace o oddlužení najdete na webových stránkách stopdluhum.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.