Zajímavosti

Dopřejte si nezapomenutelné chvilky za pakatel

Prosinec je sice v plném proudu, to ale neznamená, že musíte sedět doma. Přelom podzimu a zimy je přece ideální období, kdy se dá někam vyrazit a poznat nové lidi, kraje a zažít nezapomenutelné zážitky. Pokud máte hluboko do kapsy, jistě vás potěší možnost vycestovat na dovolenou či si dopřát příjemný pobyt nebo zážitek za nízkou cenu. Slev a akcí na různě pobyty a zájezdy je na internetu docela dost. Většinou jsou však roztříštěné po webu a srovnat je stojí mnoho času. Právě z tohoto důvodu vznikl portál newgo.cz, na kterém si můžete vybírat zlevněné zájezdy do sytosti.

Lákají vás zlevněné pobyty? Dopřejte si taky jeden

 

Zlevněné pobyty jsou opravdovým lákadlem pro všechny, kteří nemají momentálně k dispozici tolik peněz, kolik by si přáli, ale přesto si chtějí dopřát pěknou dovolenou nebo alespoň příjemný víkend. Na newgo.cz můžete sledovat aktuální nabídku zlevněných pobytů, dovolených, ale i zážitků, které zprostředkovává cestovní agentura NewTravel.cz. Tato cestovka patří mezi pět největších cestovních agentur v České republice, což je zárukou opravdu kvalitních služeb. Sledujte slevy pravidelně a objednejte slevový voucher partnerovi k vánocům. Jistě bude štěstím bez sebe, až se dozví, že silvestra stráví někde u moře…

 

Slevy, které se vyplatí

 

Na internetu je zvykem, že celá řada prodejců a poskytovatelů služeb nabízí zlevněné zboží a služby, které vlastně vůbec zlevněné nejsou. Newgo.cz nesází na prodejní triky, ale nabízí opravdu výhodné pobyty, které vás vyjdou o desítky procent levněji než obvykle. Velmi zajímavé jsou slevy pobyty v České republice. Pokud vás lákají hory a chcete si užít nefalšované české vánoce a bujarý Silvestr, neváhejte ani minutu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.