Zajímavosti

Dopřejte si zaslouženou dovolenou ve velkém stylu

Rozhodli jste se, že si konečně vyrazíte na zaslouženou dovolenou, ale nevyhovuje vám nabídka českých cestovek? A kromě jiného byste rádi optimalizovali náklady a bez kompromisů si pobyt užili ve velkém stylu? Udělejte to jako naši západní sousedé! Němci a Rakušané pravidelně létají za exotikou a pokud si myslíte, že za ní platí velké peníze, jste na omylu. Německé cestovní kanceláře zajišťují cenově přijatelné a přitom luxusní pobyty, o kterých si našinci mohou nechat zdát. Tedy mohli – díky domácímu outroperátorovi, společnosti RUDOLF REISEN, můžete s německými ck vyrazit i vy.

Za nižšími cenami německých cestovek nehledejte žádný háček. Jednoduše odebírají vyšší počet lůžek v hotelích a vyšší počet letenek. Často rezervují celá letadla nebo hotely jen pro své klienty a mohou tak žádat příznivější ceny. Stejně tak i vyšší standard služeb, na kterém západoevropané bazírují.

Čeští klienti mohli doposud využívat nabídky zájezdů německých ck jen za předpokladu odletu ze zahraničí, tedy z Frankfurtu, Mnichova či Berlína. Jenomže ne každý skousne několikahodinové cestování na několik set kilometrů vzdálené letiště a to ani za cenu výrazné úspory oproti českým cestovkám. A právě proto je nabídka exotických zájezdů od RUDOLF REISEN tak zajímavá. S německými cestovkami můžete nyní létat na last minute zájezdy i z Prahy.

Z pražského letiště už nějaký ten pátek odlétá také společnost Fly Emirates a není proto problém sestavit zájezd na míru do takřka libovolné destinace. Stačí, když zkontaktujete touroperátora na neplacené lince 800 100 567, nebo navštívíte webové stránky www.rudolfreisen.cz a vyberete si zájezd, o kterém jste vždy snili Thajsko, Dominikánská republika, Mallorca nebo třeba Maledivy – neplaťte za exotickou dovolenou více než doopravy musíte a užijte si pobyt tak, jak si ho užívají naši sousedé. S nadstandardními službami za nízké ceny!

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.