Půjčky a úvěry

Druhoutná platební neschopnost lze řešit rychlou půjčkou před výplatou

Spousta menších živnostníků, ale i podnikatelů se zajímavými zisky se čas od času dostane do druhotné platební neschopnosti. Stačí, aby několik klientů neproplatilo včas faktury a oheň je rázem na střeše. Dočasná finanční komplikace lze řešit hned několika způsoby a dnes vám prozradíme, jak ji ustát i v případě, že nechcete nebo nemůžete využít kreditní kartu či kontokorent. Pokud vám schází jen několik tisíc korun a potřebujete si je půjčit na dobu jednoho měsíce, využijte některou z mnoha půjček do výplaty.

Půjčka do výplaty patří mezi oblíbené produkty, které nabízí pouze nebankovní společnosti. U nás získaly na oblíbě především díky společnosti Ferratum, která je vůbec prvním poskytovatelem tohoto typu krátkodobé půjčky.

Krátkodobé půjčky od Ferratum však nejsou zdaleka jedinou možností, kterou v daném segmentu máte. Oblíbenou alternativou je půjčka bez dokládání příjmů, kterou nabízí společnost Dollar Financial Czech Republic s.r.o. Nese název Omega půjčka a možná jste o ni v souvislosti s mikropůjčkami slyšeli i vy. Není divu – Omega půjčka totiž konkurenční mikroprodukty v mnoha ohledech překonává.

Mezi hlavní výhody Omega půjčky před výplatou patří její jednoduchost, transparentnost a rychlost. Vše je nastaveno tak, aby měl žadatel okamžitý přehled o celkové splatné částce a peníze dostal bezprostředně po schválení žádosti. Ale jaké jsou konkrétní parametry? Kolik a na jak dlouho vám Dollar Financial Czech Republic půjčí?

Úvěrový rámec se pohybuje v rozmezí 500 Kč až 10 000 Kč, ale napoprvé si můžete zažádat maximálně o 4 500 Kč. To je u těchto rychlých krátkodobých půjček zcela běžné a Omega půjčka patří mezi ty, které vám v rámci první žádosti poskytnou více než ostatní. Splátkový kalendář je klasika – peníze musíte vrátit za 15 nebo 30 dní, ale v případě potřeby si ho za předem stanovený poplatek můžete prodloužit až o dalších 60 dní.

A co se týče splatné částky, malá půjčka Omega je zpoplatněna fixními poplatky, jejichž výše závisí na zvoleném úvěrovém rámci a době splatnosti. RPSN je vysoká, ale opět jde o průměr, který je zcela běžný. Potenciální zájemci zkrátka musí počítat s tím, že si za rychlost, solidní jednání a minimální požadavky ze strany věřitele připlatí. Další informace a online žádost najdete na omegapujcka.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.