Podnikání

Důležité dokumenty si zaslouží moudrý překlad

Chystáte-li se expandovat do zahraničí, případně spolupracovat se zahraničními partnery, pravděpodobně se dříve či později nevyhnete překladu důležitých právních textů. Smlouvy, manuály a výroční zprávy však obsahují příliš mnoho odborných termínu a neodborný překlad by mohl zcela změnit význam textu. To samé platí i v případě překladu rozsudků, u kterých je vysoká míra odbornosti hlavním kritériem úspěchu v soudním projednávání. V těchto případech se bez kvalifikovaného překladatele zkrátka neobejdete a právě tehdy by se vám mohly hodit služby společnosti Moudrý Překlad s.r.o.

O úrovni poskytovaných služeb nemůže být řeč, reference hovoří za vše. Moudrý Překlad poskytuje právní a soudní překlady významným institucím jako Všeobecná zdravotní pojišťovna, Sazka, Tescoma a Vitana.

Překladatelé prochází pravidelnými odbornými školeními a stále se profesně zdokonalují. Díky tomu jsou schopni bezchybně zvládnout specifickou terminologii a takřka v libovolném jazyce.

Výsledkem je špičkový překlad, který splňuje náročná kritéria certifikace ISO 9001:2008 a ČSN EN 15038.

O soudní a právní překlady se starají stovky kvalitních lingvistů s právním zaměřením. S většinou z nich společnost spolupracuje velmi úzce a na pravidelné bázi; je proto schopna zaručit okamžitou dostupnost a příznivé ceny. Nejnáročnější klienti jistě ocení možnost zpracování textů mezinárodně uznávanými experty.

V rámci zachování nejvyšší kvality e samozřejmá aktivní komunikace s klientem. Vzhledem k tomu, že každý text používá jinou odbornou terminologii, je při překladu využívána vlastní překladová paměť, která je nadefinována pro potřeby konkrétního klienta.

Moudrý Překlad od roku 2001 spolupracuje tak s orgány státní správy, pro které odborníci přložili více než 50,000.000 slov z oblasti legislativy, práva, průmyslu, ekonomie i mezinárodních smluv.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.