Marketing

Emailing funguje, ale musíte ho svěřit někomu, kdo ví jak na to

Evidujete spoustu návštěvníků, ale velmi málo zákazníků? Někde je chyba. Zřejmě jste se zaměřili na špatný marketingový kanál a pokud s tím něco neuděláte, konkurenci nedohoníte. Dnes vám představíme jeden z nejefektivnějších nástrojů, na který jste možná zapomněli, nebo ho dokonce cíleně ignorovali. Říká vám něco e-mail marketing? Nepochybujeme o tom, že ano. I vás možná zaujal reklamní e-mail, který jste obdrželi a stejně zareaguje i vaše cílová skupina. Klíčem k úspěchu je svěřit e-mailingovou kampaň někomu, kdo ví jak na to.

Zaujala nás služba chci-emailing.eu, která se chlubí zvučnými referencemi. Spravovala E-mail marketingovou kampaň pro firmy jako NEXT (bezpečnostní dveře), slovenský aquapark AquaCity či klienty z bankovního sektoru. Obrovskou výhodou email marketingu je skutečnost, že ho lze aplikovat na všechny obory.

Vaše reklamní sdělení budou číst lidé, které obsah zajímá

Chci-emailing.eu nabízí unikátní balíčky služeb, které jsou šity na míru specifickým skupinám zákazníků. V případě této služby nebudete utrácet peníze za hromadné rozesílání e-mailů lidem, které reklamní sdělení nezajímá, ale potenciálním klientům. Ti v minulosti projevili o informace o daném produktu nebo službě zájem a je pravděpodobné, že je bude zajímat i vaše nabídka. Personalizace je zkrátka základním kamenem e-mail marketingu a pokud jí nepodceníte, zákonitě se dostaví úspěch.

Minimální garance zobrazení

Velmi zajímavá je garance min. 10 % open-rate. Pokud alespoň 10 % příjemců vaši reklamu neuvidí, poskytovatel služby bude rozesílat další e-maily a to až do doby, než dosáhne garantovaných 10 %.

Rozsáhlá databáze kvalitních kontaktů

Databáze, kterou chci-emailing.eu využívá, podléhá neustálé aktualizaci, jsou v ní pouze příjemci, kteří souhlasili se zasíláním obchodního sdělení a všem je 18 let. Databázi lze segmentovat podle několika důležitých kritérií, čímž se efektivita emailingu mnohonásobně zvýší.

Až vám někdo bude tvrdit, že e-mail marketing nefunguje, zřejmě jen naletěl nabídce spammerů, kteří z klientů vycucávají peníze za rozesílání zbytečných e-mailů, o které nikdo nemá zájem. E-mail marketingová kampaň od chci-emailing.eu je jiná. Funguje.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.