Marketing

Emailing je při správném nastavení neskutečně silným marketingovým nástrojem

Úspěšnost online podnikání závisí na propracovaném marketingu, ke kterému lze přistupovat různými způsoby. V závislosti na zvoleném marketingovém nástroji se různí i dosažené zisky, při čemž zdaleka nejefektivnější je email-marketing. Jinak také rozesílání newsletterů, které je často zaměňováno s nežádoucím spamem. Pokud jste již někdy zkoušeli klienty hromadně oslovit a nezaznamenali jste větší úspěch, možná jste doplatili na nevhodné nastavení. Při správném zacílení se vám však investice velmi rychle vrátí a to dokonce podstatně rychleji než u ostatních forem propagace.

Prim hraje kvalita

Pokud vám někdo tvrdí, že míra konverze roste s rostoucím počtem rozeslaných e-mailů, neříká vám pravdu. Efektivita email marketingu totiž tkví v personalizaci, což se týká zejména e-shopů s diverzifikovaným portfoliem produktů. Není důvod zasílat informace o novinkám všem zákazníkům, kteří s odběrem newsletterů souhlasili. Takové reklamní sdělení zákazníka obtěžuje a hrozí, že o něj přijdete.

Nechcete-li klienty obtěžovat a naopak z newsletterů vytěžit maximum, využijte k jejich rozesílání systém, který umožňuje jejich tvorbu na základě předchozí analýzy. Díky získaným datům můžete výrazně zvýšit konverzní poměr a tedy i zisk.

Počte se z chyb a nastavte budoucí kampaň efektivněji

Jeden ze systémů, který umožňuje tvorbu, rozesílání a personalizaci newsletterů je CentralNews, o jehož kvalitách svědčí i fakt, že ho využívají giaganti jako je Tescoma. S CentralNews je emailing mnohem jednodušší. Díky aplikaci vytvoříte působivé newslettery (nezapomínejte, že i vzhled prodává!) a bude vám umožněno sledovat statistiky úspěšnosti. Dozvíte se, kolik mailů bylo, nebo naopak nebylo doručeno, počet prokliků a další důležitá data, na základě kterých bude každý vaše další kampaň ještě úspěšnější.

Netrapte sebe ani zákazníky a dejte jim nabídku, o kterou skutečně stojí. S CentralNews minimalizujete vstupní náklady a vytěžíte z kampaně maximum. Podrobnosti o systému a platné ceníky najdete na www.centralnews.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.