Management

eWay-CRM: Využívejte Outlook na maximum!

Máte spoustu zákazníků, se kterými spolupracujete pravidelně a hledáte způsob, jak zjednodušit řízení vzájemných vztahů? K tomuto účelu slouží tzv. CRM software, jehož podstatou je efektivní využívání dat. V praxi však může implementace kvalitního CRM systému zkomplikovat chod firmy, protože managementu chvíli potrvá, než se s novým nástrojem sžije. Chcete-li si řízení vztahů se zákazníky usnadnit, pořiďte si špičkovou aplikaci eWay-CRM, která se integruje do e-mailového klienta Microsoft Outlook. Nebudete si muset zvykat na nové rozhraní a rovnou se pustíte do práce.

Systém eWay-CRM nabízí množství praktických funkcí rozdělených do několika modulů (marketing, obchod, řízení projektu, mobilní přístup, správa klientů, reporty, analytika). K velkým výhodám patří přehlednost a přímočarost. Preferujete-li software, se kterým se sžijete během několika minut, bude se vám práce s tímto CRM zamlouvat.

Implementace CRM je efektivní jen v případě, že odpovídá charakteru činnosti dané firmy. Co se týče e-Way-CRM, typickým zákazníkem jsou projektově orientované firmy, které s klienty spolupracují formou projektů a zakázek. Sofistikované propojení databáze kontaktů se zmíněnými moduly vede ke skvělým výsledkům.

Ke spokojeným uživatelům eWay-CRM patří také společnosti, jejichž obchodní model spočívá v krátkodobých a opakovaných zakázkách. Software zjednodušuje správu pravidelných objednávek, plánování dalších kroků a udržování rentabilních vztahů.

Jak vám CRM usnadní práci?

K základním funkcím patří import kontaktů z databáze Outlooku do zakázek, realizace kampaně včetně hromadného rozesílání e-mailů, akvizice nových klientů, reporting, získání zpětné vazby a spousta dalších „vychytávek“, se kterými ze svých kontaktů vytěžíte maximum.

S eWay-CRM se můžete seznámit třeba hned. Základní verze je ke stažení zdarma (zahrnuje 200 MB cloud a zákaznickou podporu přes e-mail). Najdete ho na www.eway-crm.com.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.