Podnikání

Expandujete na Slovensko? Víme jak ušetřit za založení i sídlo firmy!

Chystáte se své obchodní aktivity rozšířit i do sousedního Slovenska? Chcete-li se vyhnout nákladům, které jsou spojeny se zakládáním společnosti a pronájmem vlastní kanceláře, máme pro vás efektivní a jednoduché řešení. Bratislavská společnost All4Web s.r.o. nabízí komplexní služby, které vám mohou podnikání v zahraniční výrazně usnadnit.

Nemáte společnost a nechcete se zatěžovat komplikovanou administrativou?

Nemáte-li se se zakládáním slovenské s.r.o. žádné zkušenosti, pravděpodobně se vám bude hodit pomocná ruka, která by vás celým procesem protáhla bez zbytečného zdržování. All4Web nabízí založení s.r.o. za velmi příznivou cenu 349 €. Tento balíček zahrnuje zpracování veškeré dokumentace, vystavení Živnostenského listu, podání návrhu na zápis společnosti do Obchodního registru, registraci na daňovém úřadě k dani z příjmů (příp. dani ze závislé činnosti nebo z přidané hodnoty) a samozřejmě i kolky v ceně 165,75 €.

Neznalost slovenského administrativního prostředí vás může stát spoustu času a v případě neúspěšného zápisu do registru i peněz. Necháte-li si společnost založit profesionály, vyhnete se všem nepříjemnostem.

Neplaťte za kancelářské prostory více než doopravdy musíte

Součástí balíčku je také registrační sídlo firmy v Bratislavě a to až na čtyři měsíce. Zavedené společnosti si mohou virtuální sídlo v Bratislavě zřídit samostatně a to za cenu 9 €/měsíc. Služba je perfektní alternativou pro všechny společnosti, které se obejdou bez fyzické kanceláře. V ceně je zahrnuta vlastí poštovní schránka s názvem společnosti, přebírání, úschova a online evidence poštovních zásilek a e-mailové upozornění o příchozí poště.

Neměli bychom zapomenout ani na možnost přeposílání poštovních zásilek v rámci SR a online fakturační a skladový systém, který vás nebude stát více než 11 € měsíčně. Mezi neméně zajímavé doplňkové služby patří skenování písemností, notifikace o příchozí poště formou SMS zprávy, možnost přeposílání pošty v kratších intervalech a to i v rámci EU.

Sídlo firmy je nezbytným předpokladem jejího zápisu do Obchodního registru, kde si ho později můžete prohlédnout. Zřídíte-li si ho v Bratislavě, vyhnete se častým kontrolám úřadům a budete působit důvěryhodněji na své klienty i obchodní partnery.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.