Finance

Finportal – nový broker pool na trhu

Na nebi českých finančních servisů zazářila nová hvězda. Nese název Finportal a jde o dceřinou společnost jednoho z vedoucích hráčů na Slovensku. Vznikla v reakci na aktuální potřeby a tedy nedostatky českého trhu v oblasti finančního poradenství. Nabízí kompletní servis pro všechny profesionální finanční poradce – a to zcela zdarma. Spolupráce se společností Finportal přináší celou řadu výhod. Pojďme si nastínit ty největší.

Nezávislost

Spoluprací se společností Finportal se k ničemu nezavazujete, ale naopak si zachováte nezávislost a svobodu. Budete mít dostatek prostoru pro vlastní značku, kariéru a systém odměňování. Nemusíte plnit žádné plány a zodpovídat se nadřízenému. Smlouvy neobsahují žádné sankce za odchod ani výpovědní lhůty. Klientský kmen je vaším majetkem a nikoliv součástí společnosti Finportal.

Atraktivní provize

Finportal.cz se snaží poskytovat mnohem vyšší provize, než nabízí konkurence. Za stejný výkon tak vyděláte více zároveň se můžete ucházet o objemové bonusy a soutěže. Provize jsou vypláceny týdně.

Servis od A do Z

Rádi byste se soustředili pouze na svoji práci? S Finportal to budete mít mnohem jednodušší. Funguje na principu broker-pool a přebírá zodpovědnost za všechny vedlejší aktivity. Nabízí kompletní administrativní servis, vytvoření informačního systému na míru, služby call centra, podporu v oblasti vzdělávání, ale i právní poradenství.

Produktové zázemí

Společnost Finportal spolupracuje se všemi důležitými společnostmi na českém finančním trhu. Jedná se o banky, pojišťovny, stavební spořitelny, investiční a leasingové společnosti.

Nikdy to nebylo jednodušší

Při přechodu na vlastní společnost vás Finportal provede veškerými kroky. Zaručuje kompletní servis pro finanční poradce, počínaje grafickými a PR službami, přes právní poradenství až po další služby.

Kompletní přehled služeb a další informace o společnosti Finportal najdete na www.finportal.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.