Finance

V bance vám miniúvěr nedají, v nebankovním sektoru ano

Možná se to stalo i vám. Shodou náhod a nešťastných okolností jste se dočasně octli bez peněz a ze svízelné situace by vám pomohlo třeba jen několik set korun. Půjčka v bance nice neřeší – jde přeci jen o krátkodobou půjčky a ty krátkodobé v portfoliu nenajdete. Tedy za předpokladu, že nestojíte o dlouhodobý závazek v podobě kontokorentu nebo kreditní karty. Pro klasickou mikropůjčku zkrátka budete muset do nebankovního sektoru.

Mini problémy vyřeší mini půjčka

Nebankovní produkty cílí na široké spektrum klientů a mezi spadají mezi ně také takzvané finské půjčky, které jsou ideálním řešením pro výše zmíněné situace. Jejich obliba tkví především ve velmi snadném a rychlém vyřízení a transparentnosti. Jde o bezúročné půjčky, které jsou navýšeny fixním poplatkem. Nemáte-li rádi složité počítání úroků, určitě si je oblíbíte i vy. Přejděme však z obecné roviny ke konkrétnímu produtku. Mikro půjčky nabízí hned několik nebankovních společností a jednou z nich je i creditON.

Finské půjčky z Lotyšska

CreditON působí nejen v České republice, ale i v Lotyšsku, kde její služby využilo již 16 000 klientů a spousta z nich dokonce opakovaně. Výše mini půjčky se v rámci první žádosti pohybuje od 100 Kč do 4 000 Kč a opakované si lze půjčit až 12 000 Kč. Vzhledem k nižšímu objemu úvěru je 30ti denní splatnost tak akorát, ale kdyby vám to přeci jen „nevyšlo“, můžete si lhůtu prodloužit až o 40 dní (pouze u opakované půjčky).

Podmínky pro získání půjčky jsou následující:

  • věk 18 – 60 let
  • být občanem ČR
  • mít aktivní připojení mobilní sítě

Další informace získáte přímo na webu crediton.cz, kde si můžete o úvěr také zažádat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.