Zajímavosti

Fórum, které zamete s podvodníky

Sotva dovršíme plnoletosti, dostaneme možnost využívat široké spektrum služeb, podnikat a dělat další aktivity, o kterých jsme si do té doby mohli jen nechat zdát. Mimo jiné zjistíme, že svět není tak růžový, jak jsme si ho vždy představovali a že nebezpečí na nás číhá doslova na každém rohu. Nemáme na mysli podivné existence, které se vás v tramvaji či autobuse snaží okrást. I s těmi se sice setkáváme poměrně často, nicméně mnohem častěji narazíme na podvodníky všeho druhu. Ať už se jedná o stavební firmu, která nedostojí svých závazků, pochybného automechanika a celou řadu dalších „vykuků“, nám zákazníkům většinou zbudou jen oči pro pláč.

Fórum, které bychom neměli přehlédnout

„Malé“ podvody nechá většina z nás plavat. Vždyť kdo by se chtěl soudit kvůli několika stokorunám. Trestní oznámení často nepodávají ani poškození, kteří přišli o desítky tisíc – čekat několik let na to, než ho naše justice potrestá, zkrátka za tu energii a nervy nestojí. A právě z tohoto důvodu vznikl web podvodyfirem.cz. Jde o diskuzní fórum, do kterého může každý návštěvník přispět svými zkušenostmi s podvodnou firmou. Fórum je rozděleno do jednotlivých kategorií a najdete na něm reakce na podvodné firmy z oblasti financí, realit, stavebnictví a dalších oborů, ve kterých se s podvodníky setkáváme zdaleka nejčastěji. Nechybí však ani sekce cestování, politika, erotika, internetové obchody či telekomunikace.

A jak to celé funguje?

Na podvodyfirem.cz můžete přispět i vy. Váš názor mohou další uživatelé hodnotit a odpovědět. Fórum je perfektní pomůckou pro všechny, kteří si nejsou jistí, zda je nesolidní jednání určité společnosti ojedinělé, nebo jde o opakovaný podvod. Máte-li s podvodníky zkušenosti, neváhejte je na fórum přidat. Své peníze už sice zpět nedostanete, ale pomůžete desítkám či stovkám lidí, kterým by se v budoucnu mohlo přihodit něco podobného.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.