Zajímavosti

Fórum, které zamete s podvodníky

Sotva dovršíme plnoletosti, dostaneme možnost využívat široké spektrum služeb, podnikat a dělat další aktivity, o kterých jsme si do té doby mohli jen nechat zdát. Mimo jiné zjistíme, že svět není tak růžový, jak jsme si ho vždy představovali a že nebezpečí na nás číhá doslova na každém rohu. Nemáme na mysli podivné existence, které se vás v tramvaji či autobuse snaží okrást. I s těmi se sice setkáváme poměrně často, nicméně mnohem častěji narazíme na podvodníky všeho druhu. Ať už se jedná o stavební firmu, která nedostojí svých závazků, pochybného automechanika a celou řadu dalších „vykuků“, nám zákazníkům většinou zbudou jen oči pro pláč.

Fórum, které bychom neměli přehlédnout

„Malé“ podvody nechá většina z nás plavat. Vždyť kdo by se chtěl soudit kvůli několika stokorunám. Trestní oznámení často nepodávají ani poškození, kteří přišli o desítky tisíc – čekat několik let na to, než ho naše justice potrestá, zkrátka za tu energii a nervy nestojí. A právě z tohoto důvodu vznikl web podvodyfirem.cz. Jde o diskuzní fórum, do kterého může každý návštěvník přispět svými zkušenostmi s podvodnou firmou. Fórum je rozděleno do jednotlivých kategorií a najdete na něm reakce na podvodné firmy z oblasti financí, realit, stavebnictví a dalších oborů, ve kterých se s podvodníky setkáváme zdaleka nejčastěji. Nechybí však ani sekce cestování, politika, erotika, internetové obchody či telekomunikace.

A jak to celé funguje?

Na podvodyfirem.cz můžete přispět i vy. Váš názor mohou další uživatelé hodnotit a odpovědět. Fórum je perfektní pomůckou pro všechny, kteří si nejsou jistí, zda je nesolidní jednání určité společnosti ojedinělé, nebo jde o opakovaný podvod. Máte-li s podvodníky zkušenosti, neváhejte je na fórum přidat. Své peníze už sice zpět nedostanete, ale pomůžete desítkám či stovkám lidí, kterým by se v budoucnu mohlo přihodit něco podobného.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.