Finance

GE Money vychází vstříc drobným živnostníkům i velkým korporacím

Potřebujete spolehlivého partnera, který by vám pomohl s financováním vašich podnikatelských záměrů? Peníze nerostou na stromech a protože ne každý disponuje dostatečným kapitálem, nezbývá, než se poohlédnout po někom, kdo by vám poskytl dostatek prostředků na prvotní investici. A není jediný důvod, proč by to nemohla být právě bankovní instituce GE Money, která má v portfoliu podnikatelské úvěry pro malé, střední i velké podniky.

Malé firmy s obratem do 10 milionů Kč

Pro podnikatele, živnostníky a malé firmy, jejichž roční obrat nepřekročí částku 10 milionů korun, má GE Money přichystány zajímavé a dostupné podnikatelské úvěry, na které dosáhnou i subjekty bez prokazatelného příjmu. Půjčka s názvem MiniFlexi Business ve výši 10 000 až 50 000 Kč je vhodná jako finanční rezerva a k vyřízení budete potřebovat jen dva doklady totožnosti. Neméně zajímavé jsou i dvě varianty úvěru Epress Business (splátkový zajištěný do výše 5 mil Kč a nezajištěný do výše 2,5 mil. Kč), provozní úvěr Flexi Business (ve výši až 2,5 mil bez zajištění nemovitosti) a kontokorentní úvěr Flexi Provoz (ve výši až 5 mil. Kč bez zajištění nemovitostí). Nabídka úvěrů pro podnikatele a malé firmy je skutečně pestrá a je z čeho vybírat.

Firmy s obratem do 200 milionů Kč

Středně velké firmy mohou využít investiční úvěr s individuální úrokovou sazbou, investiční úvěr EU Investice (ve výši od 500 000 Kč do 10 mil. Kč) nebo provozní úvěr, jakožto finanční rezervu na financování provozu a nečekané výdaje. K financování jakýchkoliv potřeb souvisejících s podnikatelskou činností slouží kontokorent Flexi Provoz (ve výši až 5 mil. Kč bez zajištění nemovitostí).

Nabídky podnikatelských úvěrů pro podniky a korporace, jejichž obrat činí více než 200 milionů Kč ročně, navíc obsahuje Kreditní linku – individuální úvěrový rámec, který lze využít k čerpání úvěrů formou provozních splátkových a kontokorentních úvěrů, měnových obchodů, akreditivů a bankovních záruk.

Za pozornost stojí také podnikatelské účty, které jsou nastaveny s ohledem na co nejnižší provozní náklady a individuální potřeby klientů. Přesné parametry produktů najdete na webových stránkách gemoney.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.