Zajímavosti

Grubner Legal: Špičková advokátní kancelář vám pomůže ve firemních i osobních záležitostech

Mít po ruce špičkového právníka není nikdy od věci. Ať už jde o hladký průběh koupě či prodeje nemovitosti, zakládání společnosti a spousta dalších situací, nepodceňujte výběr advokátní kanceláře a spolehněte se na ty nejlepší. Jednu z nich vám dnes představíme, a to Grubner Legal, která v České republice působí již od roku 1994.

Kdo je Grubner Legal?

Pokud jste již někdy o Grubner Legal slyšeli, možná to bylo v souvislosti s jejím celosvětovým renomé. Pražská advokátní kancelář totiž není zdaleka jedinou pobočkou. Firma byla založena v roce 1877 v USA a Kanadě a je zakládajícím členem LAWYERS COOPERATION.

Vraťme se však k české pobočce. Ta svým klientům poskytuje komplexní právní služby ve všech oblastech práva a to nejen v České republice, ale i v zahraničí. Specializuje se především na obchodní právo, fúze a akvizice, joint-ventures, přípravy developerských projektů, operace na kapitálovém trhu, zastupování klientů před soudy a orgány stání správy a podobně.

Mezi klienty Grubner Legal patří české i zahraniční fyzické osoby, stejně jako nadnárodní společnosti podnikající v segmentu obchodu, bankovnictví, marketingu, zdravotnictví, obchodu s nemovitostmi a dalších sférách. Kvalifikovaní pracovníci hovoří česky, anglicky, německy, slovensky, francouzsky a rusky.

Právní servis se týká také rodinného práva

Na Grubner Legal se můžete obrátit také ohledně rodinného práva. Advokáti vám pomohou se sepsáním předmanželské smlouvy, vypořádáním majetkových vztahů či rozvodem.

Nacházíte-li se ve složité životní situaci, jakou rozvod manželství bez pochyby je, bude se vám hodit poradenství. Obraťte se na advokátní kancelář Grubner Legal, která vás bude zastupovat v řízení rozvodu a všech souvisejících procesech. Zároveň vám bude nápomocná při případném vymáhání výživného nebo zastupování v řízení o úpravě poměrů k nezletilým dětem. Více se dozvíte na www.grubnerlegal.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.