Práce

Hledá se realitní makléř pro České Budějovice. Připojte se k úspěšnému týmu!

Zajímáte se o realitní trh, rádi komunikujete s lidmi a nemáte rádi monotónní práci? Právě tato kombinace patří k nejdůležitějším požadavkům na realitního makléře. A přestože se zdá, že je ve vašem městě „realiťáků“ jako hub po dešti, ty dobré lze spočítat na prstech jedné ruky. Nyní máte navíc příležitost pracovat po boku profesionálů z renomované realitní kanceláře Královské reality v Českých Budějovicích, který je součástí skupiny Home 4 People a.s.

Zázemí velkého holdingu

Realitní kancelář Královské reality spadá do skupiny Home 4 People a je součástí Národního Realitního Holdingu. Samozřejmostí je členství v Realitní komoře České republiky. Jinými slovy jde o společnost se stabilním zázemím, což je v oboru prodeje a pronájmu realit naprosto zásadní.

Co vám práce v Královských realitách přinese?

Rozrůstající se tým nyní hledá nové posily, kterým nabízí veškeré školení a certifikace, nadstandardní provize a firemní benefity. K velkým výhodám patří časová flexibilita – můžete pracovat „naplno“ a stát se jedním z nejlepších, anebo nabídku pojmete jako šanci k zajímavému přivýdělku.

Zájemci o práci realitního makléře musí disponovat živnostenským listem, mít dobré komunikační schopnosti a zájem o pravidelné sebevzdělávání.

Pokud vás nabídka zaujala, ozvěte se Lukáši Královi na tel. 777 028 190 nebo e-mailem na kral@home4people.cz.

Dobrý realitní makléř má práci jistou

Práce realitního makléře má skvělou perspektivu do budoucnosti. Lidé se budou vždy stěhovat a hledat nové bydlení. Pro většinu je přitom pohodlnější, přenechat hledání vhodného bytu či domu zkušené realitní kanceláři. A je jen otázkou času, kdy si svědomitým přístupem vybudujete dobré jméno a zákazníci vás budou doporučovat známým.

Další informace najdete na home4peoplejiznicechy.cz.

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení mzdové agendy představuje outsourcing mezd od společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový erp software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.