Podnikání

Hledáte někoho, kdo za vás vyřeší nadrozměrnou přepravu?

Některé služby jsou vnímány jako naprosto běžné a samozřejmé, aniž bychom si uvědomovali, jaký význam pro společnost mají. Týká se to i přepravy těžkých nákladů – ačkoliv si většina lidí při pohledu na rozměrná a těžká břemena pomyslí, že není snadné je přepravit z bodu A do bodu B, ovšem málokdo tuší, jak je důležitá teoretická příprava a logistika. Dopravci přepravují náklad o hmotnosti několika set tun a možná by dokázali přepravit i těžší věci, kdyby je nelimitovala omezení na přepravních trasách.

Důkladné plánování je základ

Přeprava nadrozměrných zásilek obvykle probíhá po silnicích nižších tříd. Vzhledem k tomu, že jsou soupravy rozměrnější než klasické nákladní vozy, není dost dobře možné náklad přepravit po dálnicích. Řidiči musí překonávat podjezdy, mýtné brány a další překážky. Na ty samozřejmě naráží také na silnicích nižších tříd. K těm nejběžnějším patří kruhové objezdy či mosty s nízkou nosností.

Nezbývá tedy, než nadrozměrnou přepravu pečlivě naplánovat tak, aby se řidič na trase nesetkal s nežádoucími komplikacemi. Hladký průběh nadměrné přepravy do značné míry závisí na odbornících z logistického oddělení dané firmy. Některé zakázky dokonce probíhají ve spolupráci s PČR, ministerstvem dopravy či jinými orgány.

Těžký náklad se přepravuje v předem smluveném termínu

Nadrozměrné zásilky není možné přepravit “jen tak”. Dopravce si nemůže dovolit zbytečné zdržování a musí akci naplánovat tak, aby probíhala na minutu přesně. Proto se zakázky domlouvají i několik týdnů předem. Představa, že zavoláte specializované firmě a za pár hodin začne nadrozměrná doprava, je poněkud mylná.

Obraťte se na Easy Logistics

Volba spolehlivého a zkušeného partnera má větší význam, než jste si možná doposud mysleli. Chcete-li, aby se vaše nadrozměrná zásilka dostala do cíle co nejrychleji a ve stoprocentním stavu, kontaktujte profesionály Easy Logistics. Více se přepravě nákladů dozvíte na www.easylogistics.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.