Zajímavosti

Hledáte zázemí pro venkovní promotion akci?

Připravujete se na firemní prezentaci nebo párty mimo prostory firmy a potřebujete mobilní přístřešek, který vás a vaše spolupracovníky ochrání před nepřízní počasí? Obraťte se na společnost Diamant Expo, která je jedním z předních českých a slovenských dodavatelů mobilních zastřešovacích systémů.

Diamant Expo nabízí „párty stany“, kterými označuje stany a haly menších rozměrů. Konstrukce se vyrábí v šířkách od 3 do 10 m a mezi největší přednosti patří nízká hmotnost a rychlá a jednoduchá montáž. Díky své mobilitě jsou často využívány pro pořádání menších firemních prezentací, ale také rodinné oslavy a další akce v exteriérech, případně přístřešky a spojovací prvky k větším mobilním halám.

Párty stany lze navzájem propojit a docílit tak atraktivního vzhledu, případně je jednoduše napojit na stávající budovy a rozšířit jejich užitnou plochu. Funkce stanu je variabilní a je jen na vás, zda v něm uspořádáte konferenci, promotion akci, obchodní setkání, mobilní kuchyni nebo taneční parket. Stejně dobře však poslouží také jako dočasné skladiště. Díky pestré nabídce rozličných typů, tvarů a velikostí, které lze vzájemně zkombinovat, jsou možnosti využití takřka neomezené.

Párty stan můžete umístit do libovolného prostředí tak, aby podtrhlo téma akce. V každém případě se můžete spolehnout na praktické zázemí, které zaručí hladký její průběh a spokojenost všech účastníků. Podrobné informace o pronájmu a dalších produktech, které společnost Diamant Expo nabízí, najdete na webu haly-stany.diamantexpo.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.