Podnikání

EIKA ZNOJMO: Spolehlivý dodavatel kvalitního hutního materiálu pro Brno a okolí

Spolehlivých dodavatelů kvalitního hutního materiálu není nikdy dost. A pokud se po jednom takovém poohlížíte i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. je na trhu již od počátku 90. let a nabízí široké spektrum hutního materiálu a hutních výrobků. Zajímají vás další důvody, proč byste měli spolupracovat právě s touto znojemskou firmou?

Společnost EIKA ZNOJMO, a.s. vznikla v roce 1991 a od té doby zajišťuje dodávky hutního materiálu pro výrobní a stavební společnosti. Mezi zákazníky však patří i koncoví spotřebitelé. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, spolehněte se na komplexní portfolio produktů, velmi rychlé dodávky a naprosto seriózní přístup. Hutní materiál a výrobky pochází od osvědčených dodavatelů a odpovídají vysokým standardům. Svou kvalitou uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Buďme však trochu konkrétnější – co si má potenciální zákazník představit pod komplexní nabídkou hutního materiálu?

EIKA ZNOJMO, a.s. nabízí závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, dráty a střešní plechy. Na své si přijdou také zájemci o kari sítě, betonářskou ocel a v neposlední řadě různé typy profilové oceli. Sortiment čítá také plochou, kruhovou, čtvercovou a pásovou ocel, trubky, plechy, barevné kovy, podlahové rošty a další výrobky hutního charakteru.

Za zmínku stojí i to, že EIKA ZNOJMO, a.s. provozuje železářství. Sídlí v Brně a najdete v něm více než 12 tisíc produktů všeho druhu – kutilské potřeby, spojovací materiály, nářadí a další související železářské i jiné výrobky.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že znojemská společnost disponuje vlastním skladem a většinu produktů může okamžitě expedovat. Vyžadujete-li rychlost a okamžité reakce ze strany dodavatele, není co řešit. Samozřejmostí je individuální přístup a důraz na zákazníkovu spokojenost. Zní to jako klišé? Nezapomeňte, že EIKA ZNOJMO, a.s. patří mezi zavedené společnosti s dlouholetou působností. Další informace najdete na www.eika.cz. Hutní materiál si můžete objednat také prostřednictvím online formuláře.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.