Zajímavosti

I byznysmeni si rádi zahrají

Počítačové hry jsou fenomén, který pohltil lidi na celém světě. Hry na počítači hrají Evropané stejně jako Asiati či Američané. S trochou nadsázky by se dalo říci, že hry lidi spojují. Pokud nemáte rádi špatné podzimní a zimní počasí, budou počítačové hry tím, co vás udrží ve stavu bdělosti. Pokud tedy nechcete chladná odpoledne prospat jako medvědi, pusťte si PC a zahrajte si nějakou oddechovku. Nezáleží na tom, zda jste školou povinní, prodáváte v samoobsluze či vyděláváte miliony. Hry jsou zkrátka pro každého.

Velmi oblíbené jsou flashové hry na internetu. Jejich obrovská výhoda je v tom, že se hrají v prohlížeči a uživatel si tak nemusí nic instalovat. Jednoduše si najedete na některý z herních portálů a hru spustíte přímo v okně. Jeden z nejlepších herních webů je bezesporu raketka.cz. Tento herní portál nabízí kvalitní online hry skutečně pro každého. Web je velmi přehledný a rychle se na něm zorientujete. Máte zde navíc možnost diskutovat na fóru či hrát online hry na body a soupeřit tak s ostatními o virtuální prvenství.

Lákadlem jsou také hry pro dívky či pro nejmenší. Ženských hráčů počítačových her je poměrně dost a mají zde hry zastoupeny plným právem. Co se ostatních her týče, je to klasika. Na raketce jsou akční, logické či sportovní hry, které pobaví všechny uživatele, kteří se nudí a nemají nic lepšího na práci.

U her si procvičíte postřeh, paměť a ještě se královsky pobavíte. Flashovky jsou velmi atraktivní a vzhledem k tomu, že jsou zcela zdarma nabízí skvělou hratelnost a značnou porci zábavy. Na raketce jsou hry pravidelně aktualizovány a přidávány nové, takže nehrozí, že si za čas nebudete mít z čeho vybrat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.