Internet

I neználek může mít úspěšný eshop

Internet se dostává do pozice majoritní podnikatelské platformy a odolává mu jen málokterý poskytovatel služeb či prodejce zboží. Ti, kteří tak činí, jsou sami proti sobě. Virtuální tržiště je v mnoha ohledech lepší, než to „opravdové“ a nabízí netušené možnosti. Pokud jste se rozhodli pro přesun (ať už částečný či plný) do virtuální sféry i vy a hledáte skutečně funkční e-shopový systém, máme pro vás dobrou zprávu. Již jsme ho pro vás našli a podělíme se s vámi o jeho výhody. Negativa nezmíníme a to jednoduše proto, že jsme žádná nenašli. Ale nyní – připoutejte se, prosím, zapínáme atomový reaktor!

Systém Atomer představuje komplexní, ale přesto absolutně „blbuvzdorný“ eshop. Jsou v něm obsaženy všechny moduly (vtipně pojmenované jako atomy) a funkce, na které jste zvyklí z jiných profesionálně řešených systémů, ale liší se formou. Ne – nečekejte žádné nežádoucí kreativní výstřelky. Administrační rozhraní eshopu vypadá úplně normálně. Dokonce tak normálně, že se v něm ihned zorientujete i přesto, že jste s ním doposud neměli tu čest. A v tom tkví největší kouzlo Atomeru – tvůrci se postarali o dokonalé rozložení funkcí, tabulek a statistik, na čemž naráží spousta konkurenčních eshopů. Ale přejděme k samotným funkcím.

Shop Atomer obsahuje celou řadu modulů, které si můžete kdykoliv aktivovat/deaktivovat a to na vámi stanovené období. V jedné věci je toto e-shopové řešení přeci je unikátní – moduly se dají aktivovat díky přednabitým kreditům, o kterých máte neustálý přehled. Zkrátka a dobře, platíte jen za to, co skutečně využíváte.

Jak jsme již zmínili výše, součástí administrace jsou všechny nezbytné prvky, které budete v rámci zlepšování prodeje potřebovat. Příchozí objednávky obsahují nezbytné informace o zákazníkovi, prodávaném zboží a způsobu doručení. Uskutečněné prodeje evidují statistiky, na které se lze kdykoliv podívat hned po vstupu do administrace. Samozřejmostí je možnost rychlé editace zboží.

Zákazníka ovšem administrace zajímat nebude a dají spíš na první dojem. Ten bude díky elegantním šablonám velmi příjemný a v případě příplatkové grafiky na míru impozantní. Rozložení prvků je uživatelsky přívětivé a zákazníci nebudou muset nic hledat. Vše je koncipováno pro rychlý a ničím nerušený nákup.

A protože podnikání nestojí jen na kvalitním e-shopu, jakým Atomer bezesporu je, můžete si předplatit i nadstandardní SEO moduly (základní optimalizace je součástí standardní výbavy) a dostat se v prohlížečích na ještě lepší pozice.

Není co dodat, snad jen to, že si můžete eshop Atomer zdarma na 30 dní vyzkoušet a posoudit, zda je skutečně tak uživatelsky přívětivý a zároveň nabušený funkcemi.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.