Management

Inspirujte se těmi nejlepšími z oboru. Víme, kde získáte know how!

Informace mají cenu zlata a v podnikatelské sféře to platí dvojnásob. Mezi nejlepší zdroje patří přednášky od lidí, kteří ve svém oboru něčeho dosáhli. Konference, ze kterých lze čerpat teorii a především spoustu poznatků z praxe. Jsou přínosné především pro vedoucí pracovníky – ti nově nabyté vědomosti uplatní v rámci firmy, ve které pracují. Bohužel ne každý manažer má dost času na to, aby mohl osobně navštívit všechny zajímavé akce. Jak tedy skloubit nabitý pracovní program se sebevzděláváním? Možnost, kterou vám dnes představíme, vás mile překvapí.

Známá brněnská agentura MotivP již před časem spustila zajímavý projekt, který je na českém internetu ojedinělý. Na svých webových stránkách buduje archiv záznamů konferencí, které jsou zdarma dostupné každému registrovanému uživateli.

V archivu konferencí přibývají záznamy přednášek od předních představitelů různých oborů. Jde o prestižní záležitosti nabité spoustou podnětných informací a know how. Nahrávky ve vysoké kvalitě jsou přehledně rozděleny dle řečníků a okamžitě se mezi nimi zorientujete.

Co to znamená pro vás? Registrací získáte konkurenční výhodu. Ušetříte spoustu času, který byste strávili dojížděním (často na druhý konec republiky) a budete se moct na konference podívat kdykoliv vám to bude vyhovovat. Počet shlédnutí není omezený a je jen na vás, kolikrát si záznam přehrajete. Momentálně je v archivu k dispozici již více než 1 600 videonahrávek.

A když už jsme u konkurenčních výhod, mezi nahrávkami nechybí záznam z konference Konkurenční výhoda, která proběhla v pražském klubu SaSaZ. O svých zkušenostech zde hovořili nejvýznamnější čeští podnikatelé jako Andrej Babiš (současný premiér a majitel společnosti Agrofert), Radim Jančura (Student Agency) či Dalibor Dědek (gen. ředitel společnosti Jablotron). Pokud jste na konferenci z nějakého důvodu nemohli dorazit, rozhodně si záznam nenechte ujít. Dozvíte se, jak v dnešní době uspět a které obory patří mezi nejlukrativnější.

V archivu najdete i mnoho dalších zajímavých přednášek, např. vzdělávací videa z Business Brunch, virtuální kurzy na různá témata apod. Stačí se jen registrovat a získáte přístup ke zdroji, který vám může usnadnit budoucí rozvoj byznysu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.