Finance

Jak krátkodobě pronajímat byt EFEKTIVNĚ? Využijte služby externího správce

Disponujete bytem, který příliš často nevyžíváte a rádi byste ho transformovali na zdroj pravidelného příjmu? Pak není nic jednoduššího, než se přidat k početné skupině pronajímatelů. Zapomeňte však na klasický dlouhodobý pronájem – mnohem ziskovější je pronájem krátkodobého charakteru. Například prostřednictvím služeb jako Airbnb a podobných serverů.

Krátkodobý pronájem bytu představuje skvělou příležitost, jak přijít k zajímavým částkám. Ale musíte v tom umět chodit, jinak se může stát, že se vám nepodaří sehnat dostatek nocležníků, případně narazíte na problémy, které vás od tohoto atraktivního způsobu podnikání odradí.

Jinými slovy: musíte se zorientovat na realitním trhu, jinak z pronájmu nevytěžíte ani zlomek skutečného potenciálu. Rozhodně tedy nelze hovořit o koláčích bez práce. Anebo ano? Záleží na úhlu pohledu – v případě spolupráce s profesionály můžete s rukama založenýma za zády sledovat, jak se vám na účtu hromadí výnos.

Specialisty na správu krátkodobého pronájmu bytu v Praze najdete v týmu firmy Let Me Inn. S jejich pomocí zvednete příjmy o desítky procent a zároveň si ušetříte spoustu starostí, protože komplexní služby zahrnují také expresní řešení údržby, pečlivou kontrolu po každém odjezdu a v neposlední řadě komunikaci s hosty.

Odborníci z Let Me Inn dosahují optimalizace příjmů několika způsoby. V prvé řadě inzerují i jinde než na Airbnb (např. na serverech Agoda, tripadvisor, Expadia a Booking.com), v řadě druhé udělají vše pro to, aby hosté odcházeli s úsměvem na tváři.

A protože v Let Me Inn moc dobře vědí, že v případě krátkodobého pronájmu nemusí sehrát hlavní roli cena, působí v jejich týmu i zkušení interiéroví designéři. Postarají se, aby to u vás vypadalo ještě útulněji než doposud. Kolik vás budou služby stát, vám prozradí kalkulačka správy krátkodobého pronájmu.

Vaše cesta k vyššímu zisku z krátkodobého pronájmu bytu začíná na letmeinn.cz. Nepropásněte svou šanci!

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.