Finance

Jak krátkodobě pronajímat byt EFEKTIVNĚ? Využijte služby externího správce

Disponujete bytem, který příliš často nevyžíváte a rádi byste ho transformovali na zdroj pravidelného příjmu? Pak není nic jednoduššího, než se přidat k početné skupině pronajímatelů. Zapomeňte však na klasický dlouhodobý pronájem – mnohem ziskovější je pronájem krátkodobého charakteru. Například prostřednictvím služeb jako Airbnb a podobných serverů.

Krátkodobý pronájem bytu představuje skvělou příležitost, jak přijít k zajímavým částkám. Ale musíte v tom umět chodit, jinak se může stát, že se vám nepodaří sehnat dostatek nocležníků, případně narazíte na problémy, které vás od tohoto atraktivního způsobu podnikání odradí.

Jinými slovy: musíte se zorientovat na realitním trhu, jinak z pronájmu nevytěžíte ani zlomek skutečného potenciálu. Rozhodně tedy nelze hovořit o koláčích bez práce. Anebo ano? Záleží na úhlu pohledu – v případě spolupráce s profesionály můžete s rukama založenýma za zády sledovat, jak se vám na účtu hromadí výnos.

Specialisty na správu krátkodobého pronájmu bytu v Praze najdete v týmu firmy Let Me Inn. S jejich pomocí zvednete příjmy o desítky procent a zároveň si ušetříte spoustu starostí, protože komplexní služby zahrnují také expresní řešení údržby, pečlivou kontrolu po každém odjezdu a v neposlední řadě komunikaci s hosty.

Odborníci z Let Me Inn dosahují optimalizace příjmů několika způsoby. V prvé řadě inzerují i jinde než na Airbnb (např. na serverech Agoda, tripadvisor, Expadia a Booking.com), v řadě druhé udělají vše pro to, aby hosté odcházeli s úsměvem na tváři.

A protože v Let Me Inn moc dobře vědí, že v případě krátkodobého pronájmu nemusí sehrát hlavní roli cena, působí v jejich týmu i zkušení interiéroví designéři. Postarají se, aby to u vás vypadalo ještě útulněji než doposud. Kolik vás budou služby stát, vám prozradí kalkulačka správy krátkodobého pronájmu.

Vaše cesta k vyššímu zisku z krátkodobého pronájmu bytu začíná na letmeinn.cz. Nepropásněte svou šanci!

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.