Finance

Jak na Bitcoin? Široké povědomí o nejznámější kryptoměně získáte v kurzu Karla Fillnera

Bitcoin označuje internetovou platební síť a zároveň kryptoměnu, která se v rámci této sítě používá. Systém funguje od roku 2009 a jeho autor je dodnes neznámý. Podstatou bitcoinu je naprostá decentralizace – virtuální měnu nemohou ovlivnit jednotlivci ani organizace. Neexistuje způsob, jak ji padělat, ovlivnit její tok nebo způsobit inflaci. Právě z těchto důvodů se kryptoměnám říká Money 2.0. Ale jak může bitcoin prospět vašemu podnikání?

Všechny podstatné informace získáte v kurzu

Problematika kryptoměn je velmi obsáhlá a pro laika není snadné se v ní zorientovat. Všechny potřebné informace sice najdete na internetu, ale mnohem efektivnější je bitcoin kurz, který sestavil český odborník Karel Fillner. Uznávaný expert se věnuje bitcoinům i dalším kryptoměnám. Přednáší o nich, vytváří prezentace a mimo jiné se věnuje tvorbě tematického magazínu a školení zájemců o ziskové obchodování.

Přečtěte si také: Buďte v obraze a sledujte nové marketingové trendy!

Co se díky kurzu o bitcoinu naučíte?

Cílem online kurzu na téma „Jak na bitcoin“ je seznámit účastníky se základními principy fungování kryptoměny i s možnostmi praktického využiti. Dozvíte se jak pracovat s bitcoinovou peněženkou, jak se dostat na bitcoinovou burzu a v neposlední řadě také to, jakým způsobem může kryptoměna prospět vašemu podnikání.

Cílovou skupinou jsou začátečníci bez bližšího povědomí o bitcoinech, zájemci o obchodování na burze, investoři, obchodníci a podnikatelé. A samozřejmě lidé, kteří chtějí rychle, levně a bez prostředníků disponovat finančními prostředky.

Kurz o bitcoinech je rozdělen na 20 tématických částí. Jednu z nich (Postavení kryptoměn a bitocinů v ČR) si můžete pustit zdarma a posoudit tak úroveň školitele Karla Fillnera. Pozitivní reference však hovoří za vše.

Kurz si lze zakoupit a získat tak doživotní přístup na portálu VímVíc.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo společnosti v Olomouci, Brně nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.