Zajímavosti

Jak ochránit data před zneužitím? Využijte profesionální skartaci

Většina lidí má za to, že by se v rámci ochrany měli věnovat jenom svému majetku – penězům, drahému auto v garáži nebo třeba i šperkům. Rizika přitom mohou přicházet i odjinud. Důležitá je ochrana nás samotných – konkrétně našich osobních údajů. S případy zneužití se dnes setkáváme na každém kroku. Jak všemu zamezit? Pomůže nejenom obezřetnost, ale i služby v oblasti skartace dokumentů. Pokud nechcete riskovat nekvalitně odvedenou práci, volte profesionála. Tím nejlepším je společnost Ekoskart.

Co vše je možné skartovat?

Pokud o možném zneužití našich osobních údajů přemýšlíme, pak je to především v souvislosti s tištěnými dokumenty. V praxi se jedná například o:

  • Smlouvy
  • Objednávky
  • Faktury

Jsou to ale i všelijaké identifikační doklady, které by se neměly dostat nikomu cizímu do rukou. Příklad? Třeba občanské průkazy, cestovní pasy, průkazy pojištěnců a platební karty. To vše je třeba kvalitně a bezpečně zničit.

I na firemní dokumentaci

Ne vždy jsou rizikovou skupinou pouze fyzické osoby. Společnost Ekoskart se taktéž specializuje i na firemní klientelu, stejně jako na oblasti státních zakázek, které souvisí s agendou různých úřadů. Zde může přijít na řadu i skartace CD a DVD nosičů, disket, stejně jako jiných nosičů dat, na kterých jsou citlivé informace uloženy.

S ohledem na přírodu

Zničit dokument nebo datový nosič, může být poměrně jednoduché. Myslet bychom však neměli jenom na ochranu naší osoby. I proto firma Ekoskart spadá do segmentu těch odpovědných, kterým záleží také na naší přírodě. Zničení všech dokumentů tak bude provedeno kvalitně a zároveň s ohledem na to, aby celý postup, včetně likvidace vzniklého odpadu, byl šetrný k naší planetě.

Patříte také do skupiny těch lidí, kterým záleží na tom, aby naše příroda nebyla poškozována? Pokud ano, tak už víte, na koho se požadavkem na skartaci obrátit – na skartace dokumentů Praha.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.