Půjčky a úvěry

Jak si půjčit rychle a přitom výhodně?

V případě nebankovních půjček jde rychlost a dostupnost ruku v ruce s vysokými úroky a nemalými poplatky. Jenomže často to bohužel jinak nejde. A než ztrácet čas čekáním na schválení bankovního úvěru, zvolíme nejrychlejší variantu a raději se smíříme s vyšší splatnou částkou. Jste v podobné situaci i vy a nemůžete si dovolit ztrácet čas? Přesto věnujte pár minut do srovnání podle úroků a poplatků. Jedině tak najdete rychlou a zároveň výhodnou půjčku.

Co čekat od rychlých nebankovních půjček?

Rychlé, krátkodobé, do výplaty, finské… tyto a mnoho dalších přívlastků si vysloužil specifický segment nebankovních půjček, pro který jsou typické tyto rysy:

  • malá výše půjčky (několik set až tisíc Kč)
  • krátká doba splatnosti (obvykle 1 až 30 dní; rychlá půjčka CreditonON pak 1 až 40 dní)
  • jednorázová splátka
  • rychlé vyřízení online
  • bez ručitele a zástavy
  • bez prověřování bonity a registru

Z výše uvedených vlastností je zřejmé, že jde o produkty, které jsou vhodné pro překlenutí kratšího časového období (např. před výplatou). Ale v čem tkví jejich slabá stránka? Jak jsme již zmínili v úvodu, malé půjčky mají velmi vysoké RPSN (roční procentní sazba nákladů) a před podáním žádosti o konkrétní půjčku je proto je na místě porovnání všech konkurenčních produktů.

Komplexní porovnání menších i větších úvěrů na jednom místě

V současné době je nebankovních finančních produktů nespočet a nechcete-li ztrácet čas brouzdáním po jednotlivých webových prezentacích, vyjdete se na portál www.prehled-pujcek.cz. Najdete zde veškeré úvěry a půjčky od renomovaných nebankovních společností. Údaje uvedené v tabulkách jsou pravidelně aktualizované a vy získáte možnost okamžitého porovnání nejdůležitějších parametrů. A nechybí ani srovnání větších půjček s delší dobou splatnosti (např. Home Credit půjčka, Provident půjčka nebo Profi Credit půjčka…).

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.