Finance

Jak vydělat na binárních opcích?

Vydělávání peněz přes internet je věčné téma. Pokud však nehodláte otevřít e-shop nebo poskytovat nejrůznější služby, měli byste na virtuální sféru zapomenout? V žádném případě. Máte-li vřelý vtah k burze a jste-li na sebe ochotní vzít nějaké to riziko, vyzkoušejte binární opce. Oproti klasickým opcím jsou výrazně jednoduší a může s nimi obchodovat i naprostý začátečník. Přívlastek „binární“ neznamená nic jiného, než že kupující při splatnosti opce nedostane nic (bude ve ztrátě), nebo předem stanovený zisk.

Jak obchodovat s binárními opcemi?

Binární opce mají obrovskou výhodu, která spočívá v samotném způsobu obchodování. Vystačíte si se zařízením s přístupem na internet (PC, notebook, smartphone, tablet) a speciální softwarovou platformou. Tu vám zdarma poskytne některý z mnoha brokerů a jedinou podmínkou je určitý minimální vklad. V závislosti na zvoleném brokerovi se výše vkladu pohybuje kolem 100 – 200 USD. Oproti ostatním finančním trhům tak může obchodovat opravdu každý a není zapotřebí vklad ve výší desítek tisíc korun.

Tip: Nemáte-li s investováním do binárních opcí žádné zkušenosti, zkuste to nejdříve „nanečisto“. Portál na téma binární opce (opcebinarni.com) upozorňuje na možnost demo účtu. Ten funguje naprosto stejně jako reálné obchodování, ale namísto vlastního vkladu dostanete k dipozici fiktivních 1000 USD. Stačí se zaregistrovat a je to.

Jak obchodování probíhá?

Nyní již víte, že se neobejdete bez softwarové platformy. Ale co samotné obchodování? Co si pod pojmem „binární opce“ představit?

Vše probíhá rychle a maximálně přehledně. Transakce souvisí s cenou komodit, respektive s poklesem/vzrůstem ceny. Mezi základní typy sázek patří:

  • low/high – sází se na to, zda cena komodity za určité časové období klesne/vzroste
  • tunel – sází se na to, zda se cena komodity udrží v určitém intervalu hodnot
  • one touch – sází se na to, zda se cena komodity dostane na určitou hodnotu

Shrnuto a podtrženo, obchodování s binárními opcemi je jednodušší a bezpečnější než Forex (který však nabízí vyšší potencionální zisky). Pokud vás tato možnost, jak vydělávat z domova, zaujala, nezapomeňte si přečíst všechny důležité informace na www.opcebinarni.com. Nechybí ani recenze brokerů, tipy na strategie apod.

Pozn. autora: Obchodování s binárními opcemi je rizikové a hrozí ztráta vkladu. Článek má pouze informativní charakter a nemá nabádat k registraci k některému z brokerů.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.