Podnikání

Jak zajistit vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek, aby byli zákazníci spokojení?

Cílem každého podnikatele je zisk. Ten však nepřijde, pokud se firmě nepodaří uspokojit zákazníky. A jak vypadá spokojený zákazník? Například tak, že dostane zásilku včas a v pořádku. Bohužel, najít spolehlivého dopravce, který balíček dopraví do cíle ve stoprocentním stavu a ve smluveném čase, není právě snadné. kterého z českých dopravců zvolit? Pokud máte se všemi společnostmi, kterým jste již v minulosti dali šanci, špatné zkušenosti, vsaďte na přepravní systém FOFR.

Nenechte si zákazníky ukrást konkurencí?

Spolehlivost a rychlost dopravce byste neměli podceňovat. Právě tato dvě kritéria podmiňují, zda u vás budou zákazníci nakupovat pravidelně, nebo se raději obrátí na konkurenci, která je v tomto směru před vámi. Kvalitní dopravce tak do značné míry stojí za vaším úspěchem.

Proč byste měli své balíky svěřit právě systému FOFR?

Expresní přeprava zásilek v rámci České republiky i zahraničí vás příjemně překvapí snad ve všech ohledech. Služba FOFR vznikla sdružením několika zkušených dopravců a zaplnila prázdné místo na českém trhu. Specializuje se na přepravu nadrozměrných zásilek včetně těch z kategorie ADR (nebezpečný náklad). Nedílnou součástí služeb je také přeprava zásilek vyžadujících individuální přístup.

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava zásilek pod taktovkou FOFRu je spolehlivá, rychlá a cenově dostupná. Na hmotnosti zásilky nezáleží – dopravce pro vás přepraví menší balíček o hmotnosti několika kilogramů i velmi těžkou zásilku.

Do kterých států FOFR momentálně přepravuje?

Váš balíček se dostane na Slovensko, do Německa, Rakouská, Itálie, Španělska, Portugalska, Belgie, Lucemburska, Maďarska, Polska, Anglie, Norska, Švédska, Finska, Dánska i na Balkán.

Chcete se o službě dozvědět další informace? Najdete je na www.fofrcz.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.