Podnikání

Jak zajistit vnitrostátní i mezinárodní přepravu zásilek, aby byli zákazníci spokojení?

Cílem každého podnikatele je zisk. Ten však nepřijde, pokud se firmě nepodaří uspokojit zákazníky. A jak vypadá spokojený zákazník? Například tak, že dostane zásilku včas a v pořádku. Bohužel, najít spolehlivého dopravce, který balíček dopraví do cíle ve stoprocentním stavu a ve smluveném čase, není právě snadné. kterého z českých dopravců zvolit? Pokud máte se všemi společnostmi, kterým jste již v minulosti dali šanci, špatné zkušenosti, vsaďte na přepravní systém FOFR.

Nenechte si zákazníky ukrást konkurencí?

Spolehlivost a rychlost dopravce byste neměli podceňovat. Právě tato dvě kritéria podmiňují, zda u vás budou zákazníci nakupovat pravidelně, nebo se raději obrátí na konkurenci, která je v tomto směru před vámi. Kvalitní dopravce tak do značné míry stojí za vaším úspěchem.

Proč byste měli své balíky svěřit právě systému FOFR?

Expresní přeprava zásilek v rámci České republiky i zahraničí vás příjemně překvapí snad ve všech ohledech. Služba FOFR vznikla sdružením několika zkušených dopravců a zaplnila prázdné místo na českém trhu. Specializuje se na přepravu nadrozměrných zásilek včetně těch z kategorie ADR (nebezpečný náklad). Nedílnou součástí služeb je také přeprava zásilek vyžadujících individuální přístup.

Vnitrostátní i mezinárodní přeprava zásilek pod taktovkou FOFRu je spolehlivá, rychlá a cenově dostupná. Na hmotnosti zásilky nezáleží – dopravce pro vás přepraví menší balíček o hmotnosti několika kilogramů i velmi těžkou zásilku.

Do kterých států FOFR momentálně přepravuje?

Váš balíček se dostane na Slovensko, do Německa, Rakouská, Itálie, Španělska, Portugalska, Belgie, Lucemburska, Maďarska, Polska, Anglie, Norska, Švédska, Finska, Dánska i na Balkán.

Chcete se o službě dozvědět další informace? Najdete je na www.fofrcz.cz.

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.