Půjčky a úvěry

Jak získat peníze ihned a nenaletět

Dostali jste se do druhotné platební neschopnosti a doufáte, že vám dlužníci proplatí faktury ještě letos? Finanční krize před Vánocemi není dvakrát příjemná a i vás již možná napadlo, že svou situaci vyřešíte šikovnou půjčkou. Předtím, než se upíšete prvnímu věřiteli, který se vám připletl do cesty, si přečtěte několik následujících doporučení. Poradíme vám, jak získat finanční prostředky co nejrychleji a nešlápnout při výběru půjčky vedle.

Pokud vaše peníze momentálně létají někde ve vzduchu a potřebujete pouze přečkat kratší období, vyhněte se dlouhodobým půjčkám a vsaďte na krátkodobé půjčky, díky kterým získáte peníze ihned. V případě úvěrových produktů s krátkým splátkovým kalendářem nebudete muset podstupovat náročný administrativní proces a vyhnete se nutnosti prokazování příjmů.

Chcete-li se k prostředkům dostat opravdu rychle, pravděpodobně vám nezbude, než se o ně pokusit v nebankovním sektoru. V případě vhodně zvolené nebankovní instituce celou transakci vyřídíte mnohem rychleji než v bance a s trochou štěstí se příliš nepřeplatíte. A podle jakých kritérií vybírat?

V žádném případě nereagujte na nabídky soukromých investorů, kterými doslova přetékají letáky kaufland. Většinou jde o podvodné nabídky, které jsou spjaty s telefonáty na linky s velmi drahým tarifem. Od těchto „věřitelů“ peníze nejenže nedostanete, ale zároveň vám přijde účet za telefon s cifrou, kvůli které vám zmrzne úsměv na rtech. V lepším případě jen zaplatíte horentní poplatky za vyřízení a ve finále se tak jako tak setkáte se zamítnutím.

Suma sumárum, ideálním řešením je nebankovní půjčka bez poplatku od renomovaných a dlouhodobě působících nebankovních společností. Mezi ty nejdůvěryhodnější patří subjekty, které se sdružují v České leasingové a finanční asociaci. Budete-li obezřetní, budete mít peníze k dispozici ihned a bez zbytečných problémů. A o to vám jde, nebo ne?

Foto: sxc.hu

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.