Práce

Jaké benefity nabízí TOP zaměstnavatelé ČR a čeho si zaměstnanci nejvíce cení?

Výše platu je při výběru zaměstnání bezesporu jedním z nejdůležitějších kritérií, ale podstatnou roli mohou – a měly by – hrát i benefity. Protože setrvávat na slušně placeném místě, které vám však nepřináší žádné další výhody, a navíc vás práce nenaplňuje, může mít velmi negativní dopad na psychiku.

Mnozí zaměstnavatelé se své zaměstnance snaží motivovat i jinak než finančně a nabízí jim benefity v mnoha různých podobách. Může se jednat o dny zdraví, dog friendly office, firemní bar, home office, možnosti profesního a osobního rozvoje, teambuildingové aktivity, sick days, školku, služební automobil… Dalo by se pokračovat ještě hodně dlouho. Výčet firemních benefitů je dlouhý jako týden před výplatou.

Jací jsou TOP zaměstnavatelé?

K velmi dobře hodnoceným zaměstnavatelům podle kariérního portálu VímVíc.cz patří společnosti Apple Czech, O2 a Decathlon. Čeho si zaměstnanci cení nejvíce?

V případě Apple Czech je nejčastěji zmiňovaným pozitivem kolektiv, nicméně ten s firemními benefity nesouvisí. Zaměstnanci si cení také pozitivního přístupu nadřízených, výši platu a možnosti osobního rozvoje.

U Decathlonu jsou to sportovní atmosféra, férový přístup nadřízených, týmový duch a spousta možností, jak se realizovat.

Zaměstnanci a bývalí zaměstnanci O2 vyzdvihují 5 týdnů dovolené, flexipasy, příspěvek na mobilní telefon, dobrou pracovní dobu a většinou i přístup nadřízených.

Proč hledat novou práci na VímVíc.cz?

Zmíněný kariérní portál servíruje profily firem s důležitými informacemi a hodnocení firem na jednom místě. Dozvíte se pozitiva, negativa i zajímavosti, které by mohly ovlivnit vaše rozhodnutí. Aktuálně je na webu kolem 12 tisíc hodnocení zaměstnavatelů.

Na VímVíc.cz najdete také pracovní nabídky a články plné praktických informací. Zájemci se mohou zúčastnit online kurzů a prohloubit své znalosti napříč různými obory. Napadá vás jednodušší způsob, jak nastartovat kariéru?

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.