Kancelář

Je čas vybrat kalendář na rok 2019

Všichni se sice můžeme podívat do telefonu, avšak papírové kalendáře mají stále své místo v kancelářích, domácnostech i školách. Je dobré mít přehled o tom, kolikátého vlastně je, kdo slaví svátek či rychle dohledat, jaké datum ponese příští čtvrtek. Navíc jsou papírové kalendáře skvělým doplňkem.

Mnoho firem si každoročně nechává vytvářet nástěnné kalendáře na míru. Buď si zakoupí nějaké hotové a natisknou na ně své logo, nebo využijí vlastní fotografie. Proč neudělat třeba kalendář se snímky vašich nejpovedenějších výrobků?

Praktické dárky jsou nejlepší formou marketingu

Firmy rozdávají reklamní kalendáře buď zaměstnancům, nebo zákazníkům a obchodním partnerům. V každém případě dělají velmi chytrý krok. Kalendář je praktický dárek, který si většina obdarovaných někde vystaví. Logo vaší firmy se dostane do jiných kanceláří, obývacích pokojů, na recepce a spoustu dalších míst. Nikdy nevíte, kdo si ho tam všimne. Offline marketing nesmíte podceňovat ani v dnešní době!

Takže jaký kalendář si necháte vytvořit vy?

Než se rozhodnete, dojděte si pro inspiraci na web společnosti Helma. Tento český výrobce s jednadvacetiletou tradicí se zaměřuje právě na kalendáře, diáře a zápisníky. Jedná se o našeho největšího producenta tohoto zboží, vyváží do dvaceti evropských zemí a roční produkce čítá přes 6 milionů kusů. Nechte si od nich pomoct a vytvořte společnými silami kalendář, který zaujme na první pohled. Chcete-li ho rozdávat svým klientům a partnerům jako vánoční dárek, je nejvyšší čas začít s výběrem. Obzvlášť pokud půjde o váš první. Samotný návrh netrvá dlouho, nicméně ze všech těch možností si nejspíš nějakou chvíli budete vybírat. Pokud chcete vlastní fotografie, jejich pořízení také něco zabere. Takže se podívejte na ukázky z výroby reklamních kalendářů a diářů na zakázku a začněte co nejdříve jednat.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.