Kancelář

Kartonové krabice s všestranným využitím

Základem přehlednosti je pořádek. Tak si jej nastolte. Na stole, ve skříních, zkrátka všude. Uvidíte, jak se vám uleví. 
Také jste nejenom v práci, ale mnohdy i doma přímo zavaleni dokumenty různého druhu? Na lámání chleba pak dochází, když jedno konkrétní lejstro ne a ne najít. Pak většinou nezbývá nic jiného než ho hledat papír po papíru. Nervy jsou pak napjaté k prasknutí, že? V ten okamžik totiž víme o desítkách dalších činností, jimž bychom se místo hledání jednoho dokumentu měli věnovat. A jsme ve skluzu. Nestíháme a nakonec můžeme být i kráceni na prémiích. I takové mohou být důsledky nepořádku na stole. Proto se ho zbavte! Ideálně dříve než později.

Kartonové a archivační krabice

K pořádku v kanceláři toho přitom není zapotřebí zas tak moc. Skvělou službu vám poskytnou například kartonové a archivační krabice. Zásadně do krabic si ukládá své relikvie i má třináctiletá dcera. Dokonce je má pečlivě rozdělané a popsané. Ona nikdy netoužila po šuplících, vždy jedině po krabicích. A už vím proč.

Široké možnosti uplatnění

Kartonové krabice totiž mají velmi široké uplatnění. Použijete je při stěhování, poštovním doručování, na trhu dokonce existují speciální krabice na knihy a víno. Pro potřeby skladování dokumentů a lejster jsou však nejvhodnější krabice archivační z pevného bílého nebo hnědého kartonu. Ty můžete snadno popisovat i skladovat, a to jak horizontálně, tak vertikálně. Pro účely archivace volných dokumentů jsou pak vhodné archivační boxy.

Klopové, vysekávané, nebo k dolepení?

Velký výběr papírových a kartonových krabic najdete například v e-shopu obalykredo.cz. V nabídce najdete krabice klopové, vysekávané a tzv. k dolepení. Krabice klopové obdržíte v rozloženém stavu a po jejich složení je jen jednoduše přelepíte lepicí páskou. Bez té se obejdete, objednáte-li si krabice výsekové, které jen složíte. Nejlevnější jsou tzv. krabice k dolepení. Ty budete muset slepit, nebo sešít.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.