Zajímavosti

Kasíno – oblíbená štace úspěšných byznysmanů

Průzkumy jisté zahraniční agentury ukázaly, že mezi nejoblíbenější kratochvíle byznysmanů patří takzvané sporty pro bohaté a hazard. V těch dokonce podnikatele utápí obrovské částky, které značně převyšují roční poplatky za členství v prestižních golfových klubech. Paradoxní je, že se často jedná o velmi inteligentní lidi s nadprůměrným ekonomickým myšlením. Jak je tedy možné, že bez zaváhání protočí desítky a často i stovky tisíc v ruletě a dalších populárních hazardních hrách? Psychologové v tom mají jasno, gamblerství je nemoc, která se nevyhýbá žádné sociální vrstvě.

Proč v kasínu většinou nevyhrajete?

Movitější hráče sice nefascinují hrací automaty v putykách x-té cenové kategorie, což ovšem nic nemění na tom, že v herně utratí daleko více peněz než štamgasti v hospodách. Dost možná jste někdy o podobné kratochvíli přemýšleli i vy. Kasína mají něco do sebe a jejich kouzlo netkví jen ve vidině snadno získaných peněz, ale především v atmosféře. Krásné ženy, kvalitní alkohol a možnost navázat zajímavé obchodní styky – to jsou hlavní argumenty, proč se většina z nás vydá právě do kasína. Bohužel se však jedná i o důvody, proč k ránu odcházíme s prázdnou peněženkou a těžkou hlavou. Chcete-li skutečně se skutečně jen pobavit a navázat nová partnerství, vezměte si s sebou jen pár drobných. Naditá peněženka zbytečně svádí ke hraní a šance na výhru klesá s každou vypitou sklenkou. Pokud jste se rozhodli vyhrát, raději zůstaňte doma. Tam se vám bude hrát ruleta či poker mnohem lépe.

A proč vám to doma půjde od ruky?

Nechceme vás nabádat k hazardu, ovšem v klidném domácím prostředí se šance na výhru zvyšují. Vaše myšlení není ovlivňováno negativními faktory jako je zmíněný alkohol, ženy a hluk. Kromě toho máte mnohem více času na rozmyšlenou. Virtuální kasína hráče nestresují časovým limitem a je jen na něm, kdy se rozhodne vsadit. To přímo nabádá k vedení komplexních statistik a zkoušení nejrůznějších kombinací.

Ještě předtím, než proměníte peníze za virtuální žetony, můžete všechny nabízené hry vyzkoušet bezplatně. Nevíte-li, jak na to, přečtěte si pravidla v encyklopedii hazardu icasina.sk. Kromě „zaručených“ tipů tam najdete i celou řadu zajímavých článků, které jsou s hazardními hrami spjaty.

A rada na závěr? Hazardním hrám se raději vyhněte obloukem a investujte peníze do něčeho, co vám je skutečně rozmnoží. V kasínu může dlouhodobě vyhrávat jen ten, kdo baští k snídani čtyřlístky.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.