Internet

Kde sehnat peníze, když nemáte jak doložit příjem?

Podobný problém neřešíte jen vy, ale i tisíce dalších podnikatelů, kteří z jistých důvodů nemohou prokázat příjem. Potřebujete menší částku, ale v bance vás odmítli s tím, že se máte vrátit až s daňovým přiznáním. Nemůžete čekat? Pak se budete muset poohlédnout po dostupnější alternativně. Najdete ji v nebankovním sektoru pod názvem „půjčka bez doložení příjmu“ či „nebankovní půjčka pro podnikatele“. Jaká jsou její specifika a na co byste si měli dát pozor?

Jaké jsou nebankovní půjčky pro podnikatele?

Chcete-li si půjčit v bance, musíte věřiteli doložit příjem, případně ručit nemovitým majetkem. Nemáte-li však dostatečný příjem ani nemovitost, musíte pro půjčku jinam. Nebankovní půjčka pro podnikatele tak často bývá jediným schůdným řešením. Musíte se však smířit s menší částkou a vyšší úrokovou sazbou, než na jakou narazíte u klasických půjček.

Na co můžete půjčku použít?

Výhodou nebankovní půjčky pro podnikatele bez doložení příjmu je neúčelovost. Poskytovatele nezajímá, na co finanční prostředky použijete – můžete uhradit fakturu, pořídit si nový kancelářský počítač nebo opravit firemní auto.

Máte z čeho splácet? Pak nemějte obavy

Pokud se nebankovním půjčkám vyhýbáte z důvodu obav z podvodného jednání, nemusíte mít strach. V souvislosti s velkými legislativními změnami došlo k významné regulaci nebankovního segmentu a nyní úvěry legálně poskytují pouze prověřené subjekty, a to za mnohem výhodnějších podmínek než v minulosti. Přesto si důkladně přečtěte smluvní podmínky a seznamte se se všemi náležitostmi. V případě půjčky vždy platí „podepsat můžeš, přečíst musíš“.

Kdo nebankovní půjčky bez doložení příjmu nabízí?

Bezpečné půjčky bez doložení příjmu najdete například na www.bez-pujcka.cz. Společnost C Credit nabízí až 30 tisíc korun na dobu od 6 do 30 měsíců.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.