Internet

Kde sehnat peníze, když nemáte jak doložit příjem?

Podobný problém neřešíte jen vy, ale i tisíce dalších podnikatelů, kteří z jistých důvodů nemohou prokázat příjem. Potřebujete menší částku, ale v bance vás odmítli s tím, že se máte vrátit až s daňovým přiznáním. Nemůžete čekat? Pak se budete muset poohlédnout po dostupnější alternativně. Najdete ji v nebankovním sektoru pod názvem „půjčka bez doložení příjmu“ či „nebankovní půjčka pro podnikatele“. Jaká jsou její specifika a na co byste si měli dát pozor?

Jaké jsou nebankovní půjčky pro podnikatele?

Chcete-li si půjčit v bance, musíte věřiteli doložit příjem, případně ručit nemovitým majetkem. Nemáte-li však dostatečný příjem ani nemovitost, musíte pro půjčku jinam. Nebankovní půjčka pro podnikatele tak často bývá jediným schůdným řešením. Musíte se však smířit s menší částkou a vyšší úrokovou sazbou, než na jakou narazíte u klasických půjček.

Na co můžete půjčku použít?

Výhodou nebankovní půjčky pro podnikatele bez doložení příjmu je neúčelovost. Poskytovatele nezajímá, na co finanční prostředky použijete – můžete uhradit fakturu, pořídit si nový kancelářský počítač nebo opravit firemní auto.

Máte z čeho splácet? Pak nemějte obavy

Pokud se nebankovním půjčkám vyhýbáte z důvodu obav z podvodného jednání, nemusíte mít strach. V souvislosti s velkými legislativními změnami došlo k významné regulaci nebankovního segmentu a nyní úvěry legálně poskytují pouze prověřené subjekty, a to za mnohem výhodnějších podmínek než v minulosti. Přesto si důkladně přečtěte smluvní podmínky a seznamte se se všemi náležitostmi. V případě půjčky vždy platí „podepsat můžeš, přečíst musíš“.

Kdo nebankovní půjčky bez doložení příjmu nabízí?

Bezpečné půjčky bez doložení příjmu najdete například na www.bez-pujcka.cz. Společnost C Credit nabízí až 30 tisíc korun na dobu od 6 do 30 měsíců.

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.