Zajímavosti

Kde seženete kvalitní měřidla? Jedině u specializovaného prodejce!

Nezáleží na tom, zda provozujete byznys spojený s oblastí výroby nebo jste spíše domácí kutil, který hledá relaxaci ve své malé dílně. V obou případech zřejmě patříte do skupiny těch lidí, kteří dokáží vyrobit kvalitní produkt. Stejně tak jistě očekáváte, aby byly kvalitní i všechny pomůcky a nástroje, které můžete při výrobě potřebovat. A právě pro vás je tu společnost Michovský-TOOLS, která je na našem trhu již 20 let. Po celou dobu se zabývá dodávkami nástrojů a měřidel, které využijete v oblasti opracování kovu, hlavně potom v segmentu průmyslové výroby. Například její kalibry dnes využívá množství významných průmyslových podniků nejenom u nás, ale i u našich zahraničních sousedů.

Co můžete očekávat?

V první řadě je to špičková kvalita. Na té si společnost Michovský-TOOLS přímo zakládá. Už jenom tím, že jednotlivé výrobky dodávané na trh jsou pečlivě vybírány právě s ohledem na kvalitu, stejně jako životnost či nezbytnou přesnost. Ideálním příkladem mohou být různá měřidla, která dnes patří mezi nezbytné vybavení jak mnoha podniků, tak i domácích dílen. Podíváme-li se byť jen na zlomek sortimentu dané společnosti, nabízí v této oblasti:

  • Posuvná měřidla
  • Hloubkoměry
  • Mikrometry
  • Úhelníky a úhloměry

Vše navíc s jistotou toho, že zboží odebírá pouze od prověřených zahraničních dodavatelů, se kterými má ty nejlepší zkušenosti – jak s ohledem na široký sortiment, tak i s ohledem na zmíněnou kvalitu.

Od jednodušších, po profesionální

Jak jsme uvedli výše, nabízené produkty se hodí jak pro vaši dílnu, tak i oblast průmyslové výroby. Tomu odpovídá i široká škála nabízeného sortimentu. Příkladem může být třeba posuvné měřidlo, které můžete získat nejenom v běžném analogovém provedení, ale i v tom digitálním. Stejně tak je k dispozici v různých velikostech. Podobně je na tom i sortiment kalibrů, kam spadají válečkové kalibry, nastavovací kroužky, stejně jako třmenové kalibry, nebo i možnosti označované jako NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.