Finance

Když půjčky přerostou přes hlavu, vyplatí se je sloučit

Nemusíte nám nic vysvětlovat. Půjčit si je v dnešní době opravdu velmi snadné a pokud máte alespoň průměrný příjem a žádný záznam v registru dlužníků, věřitelé se vám budou nabízet sami. Vhodně zvolená půjčka vám může pomoct a když nebudete mít problém s úhradou splátek, proč si nepůjčit ještě jednou? Dvě splátky přece rozpočet nerozhodí a co na tom, že využíváte i kontokorent, kreditní kartu a aby toho nebylo málo, splácíte nový televizor….

Do chvíle, než vám rozpočet nabourá nepředvídatelná událost v podobě ztráty zaměstnání nebo výraznějšího snížení příjmu, je vše v pořádku, ale jak si počít v případě, kdy se něco podobného přihodí? Jak snížit splátky a dostat se z dluhové spirály? Možná vás potěší, že si podobnou otázku klade většina lidí na celém světě. Odpověď zní:“Konsolidovat!“

Konsolidace neboli sloučení půjček představuje jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se zbavit stávajících závazků a ulevit svému rozpočtu. V podstatě jde o další půjčku, která slouží k vyplacení všech ostatních půjček a to v celkové výši od 30 000 do 300 000 Kč. Sloučit lze neúčelové bankovní a nebankovní úvěry, kreditní karty, kontokorenty i zboží na splátky.

Výhoda konsolidace půjček spočívá v tom, že budete platit jediný úrok a nikoliv úroky z několika půjček. Nové splátky si navíc můžete rozložit na delší dobu, čímž se výrazně sníží a to až o několik tisíc korun měsíčně. Díky jediné splátce opět získáte přehled nad svým rozpočtem a nebudete se stresovat zbytečnou administrativou. Uznejte sami, že úhrada jedné splátky je mnohem pohodlnější než posílání několika složenek.

Vyřízení konsolidace je velmi jednoduché a rychlé. O sloučení půjček může požádat každý, kdo dosáhl plnoletosti a disponuje trvalým prokazatelným příjmem. Nebudete muset nikam chodit a nový věřitel vyřídí vše za vás. Vy mu pouze doložíte smlouvy všech stávajících úvěrů a on je vyplatí.

A kdo že je oním poskytovatelem? Renomovaná společnost Home Credit a.s. Přesvědčili jsme vás? V tom případě zažádejte o konsolidaci půjček hned teď a dejte svým dluhům nadobro sbohem.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný Macbook 12 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Možné řešení mzdové agendy

Výhodné řešení pro zpracování mezd nabízí společnosti Vema. Ušetřete i vy za mzdovou účetní!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Snadné řízení a plánování výroby ve vaší společnosti vám umožní program Altus Vario.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.