Práce

Kolik si vydělá realitní makléř a v čem jeho práce spočívá?

Označit nějaké zaměstnání za „vysněné“ není snadné, neboť každý člověk má zcela jiné priority a potřeby. Přesto – z hlediska svobody, flexibility pracovní doby a výše platového ohodnocení je mezi TOP profesemi realitní makléř. V čem práce spočívá a kolik si můžete reálně vydělat? To se dočtete v následujících řádcích.

Zaměstnání realitního makléře zavání dobrodružstvím

Práce realitního makléře je jasnou volbou pro každého, kdo nechce být vázán pevnou pracovní dobou. Kolik hodin strávíte denně v terénu, je čistě o tom, jak si rozvrhnete časový plán.

Realitní makléř tráví většinu času s klienty, kterým zároveň zajišťuje právní a finanční poradenství. Práce je vskutku pestrá a setkáte se s různorodými nemovitostmi i lidmi.

Kolik si jako makléř můžete vydělat?

Jak vysoký má realitní makléř plat? Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět. V praxi totiž záleží, jak budete k této profesi přistupovat. Pojmete-li zprostředkování realit jen jako přivýdělek k jinému zaměstnání, pak se bude váš plat pohybovat v nižších částkách.

Někdo si vydělá tisíce korun měsíčně, protože práci makléře nevěnuje příliš mnoho času a úsilí. Makléř na plný úvazek si však poměrně bez problémů vydělá i několik desítek tisíc korun.

Plat realitního makléře však může být i mnohem vyšší. Co třeba sto, nebo sto padesát tisíc korun? O takové částce si mohou nechat zdát i někteří ředitelé firem, ale schopní realiťáci si takové peníze vydělají.

Připojte se k renomované pražské realitce

Mít za sebou renomovanou společnost s dobrým jménem je v oboru realit k nezaplacení. Vy se můžete připojit k týmu pražské kanceláře RE/MAX Nova, která patří k nejlepším v sítí RE/MAX. Na trhu je již od roku 2006 a chlubí se více než tisícovkou spokojených klientů. Podrobné informace na téma „realitní makléř práce “ najdete na www.remax-nova.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.