Podnikání

Krabice z vlnité lepenky – nepostradatelný pomocník, který chrání naše zboží

Úspěšnost podnikání ovlivňuje nespočet faktorů, ale mnohé z nich si často ani neuvědomujeme. Investujeme nemalé částky do marketingu, webových stránek a v neposlední řadě také do produktů či vývoje služeb. Ale nic z toho by nám nebylo platné bez kvalitních obalů. Jedině díky nim se zboží dostane ke koncovému zákazníkovi či obchodnímu partnerovi v pořádku. Tak schválně – jak často se zboží, které odesíláte, během dopravy zničí? Pokud toto číslo výrazně přesahuje průměrné hodnoty, měli byste se poohlédnout po novém dodavateli. To samé platí i pro ty z vás, kteří chtějí kvalitní obalové materiály za lepší ceny.

Prim hrají krabice z vlnité lepenky

Mezi nejoblíbenější obalové materiály patří krabice z vlnité lepenky. Výroba obalů z vlnité lepenky přitom začala již na konci 19. století a díky svým prvotřídním vlastnostem je doposud žádné jiné materiály nenahradily. Vlnitá lepenka je odolná, pevná a tuhá při nízké váze. Znamenitě izoluje teplo, lze na ní cokoliv natisknout a její výrobní náklady jsou malé. A jak vyřešit lámavost ve směru jednotlivých vln? Stačí přiložit několik rozdílných vrstev nebo vrstvy otočit proti sobě o 90°.

Papírové krabice z vlnité lepenky se vyrábí ze třívrstvé nebo pětivrstvé lepenky, kterou tvoří hladký a zvlněný papír. Na trhu jsou také sedmi – a vícevrstvé lepeny o různé kvalitě.

Hledáte spolehlivého dodavatele?

A kde krabice z vlnité lepenky koupíte opravdu levně? Zkuste to u Bohemia Star s.r.o. – české společnosti, která se výrobou obalových materiálů z vlnité lepenky zabývá již od roku 1991 a patří ke špičce ve svém oboru. Aktuální nabídka obsahuje standardizovanou rozměrovou řadu krabic a boxů (krabice na stěhování, tvarové krabice, proložky, úložné krabice), zásilkové a poštovní obaly (poštovní krabice, obaly na knihy a kalendáře) a ochranné konstrukce pro rohy a povrchy. Krabice jsou 100% recyklovatelné a dodávají se v plochém balení (skládání je snadné a rychlé).

Sortiment si můžete prohlédnout a objednat na www.southbohemiastar.cz.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.