Finance

Kreditní karty od Citibank – skvělá finanční rezerva, kterou máte vždy po ruce

Také se vám čas od času stane, že vám na účtu nezůstane dostatek financí, ale neradi byste situaci řešili klasickou půjčkou? Pokud vám z nějakého důvodu nevyhovuje kontokorent, nebojte se sáhnout po kreditní kartě od Citibank. Díky ní budete mít vždy k dispozici až trojnásobek vaší čisté mzdy a nezaskočí vás ani vyšší neočekávané výdaje. Aktuálně si můžete vybrat z 11 variant a čerpat specifické výhody, které se váží ke každé z nich.

Citikarta je sice určena především pro platbu u obchodníků, ale samozřejmě ji můžete používat i k výběru hotovosti z bankomatů. Každá kreditní karta je spojena s bezúročným obdobím o délce 55 dnů. Pokud během něj doplatíte využitý kredit, vyhnete se úrokovému navýšení. Svědomití uživatelé tak mohou donekonečna využívat bezúročnou půjčku a navíc čerpat bonusy v podobě slev u vybraných obchodních partnerů, několika procentní cashback a další slevy.

Citi kreditní karta spadá mezi mezinárodní karty a můžete s ní platit takřka kdekoliv. Všechny novější typy umožňují praktické a bezpečné bezkontaktní platby. Splátky nastaveny velmi nízko a v případě pravidelného používání nebudete muset platit za vedení účtu.

Skvělý pomocník pro každý den

Potřebujete pracovat v kanceláři i na cestách? Výkonný iPhone XS Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný nástroj pro fakturace online? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

Vedení účetnictví

Výhodné řešení pro vedení účetnictví nabízí společnost Vema. Vyzkoušejte i vy ekonomický systém Ekos.

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

ERP pro efektivnější podnikání

Moderní podnikový ERP software Altus Vario vám pomůže s úspěšným rozvojem vašeho podnikání.

Levné a reprezentativní sídlo firmy

Potřebujete nové sídlo firmy v Brně, Olomouci nebo Plzni? Využijte výhodné nabídky od OFFICE HOUSE PARTNER.